Lexikoukr - free books, tutorals...

ГОЛОВНА   -    Біологія
Костіков І. Ботаніка. Водорості та гриби
Назва: Ботаніка. Водорості та гриби: Навчальний посібник
Автор: Костіков І. Ю., Джаган В. В., Демченко Е. М., Бойко О. А., Бойко В. Р., Романенко П. О.
Видавець: Арістей. Київ
Рік: 2006
Сторінки: 476
Формат: djvu
Розмір: 4,27 МБ
Мова: українськаПосібник містить обов'язковий мінімум програмного матеріалу у частині, що стосується об'єктної підготовки фахівця-біолога (лабораторний практикум, учбова практика) з нормативного курсу "Ботаніка" освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" за розділами, що охоплюють т. зв. "нижчі рослини".
У посібнику наводяться сучасні дані щодо місця водоростей та грибів у системі органічного світу, розглядаються комплекси ознак відділів прокаріотичних та евкаріотичних водоростей, грибоподібних організмів (слизовиків та псевдогрибів) та справжніх грибів на морфолого-онтогенетичному, цитологічному та біохімічному рівнях. Конспективно викладено принципи сучасної таксономії всіх відділів водоростей та грибів на рівні класів та основних порядків. Детально розглянуто морфологію, розмноження, життєві цикли, поширення та практичне значення основних представників.
Для студентів та викладачів університетів та педагогічних вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку за напрямом "Біологія".

 

Скачати
КРАЇНИ
Flag Counter

    LEXIKOUKR  2013