lexikoukr   ГОЛОВНА - Біологія


 

Вивчення біокоду – завдання третього тисячоліття

 

Автор: М.Терлецький
27 січня 2022 р.

 

 

Біокод - основа життя

 

 

Невипадковість випадкових подій
У природі все відбувається не випадково. Є причина – є наслідок. Кожен наслідок є причиною наступних подій. Безперервний багатоканальний ланцюг причинно-наслідкового ряду. Його переріз в певний момент часу і є тим, що ми називаємо окремим життям і Життям глобальним. Живе, в глобальному значенні, завжди дає сигнали окремим, як окремим живим організмам, так і їх групам, на чому прийшов час зосередити увагу. Напад на людство вірусу, який ми прозвали Ковідом 19, це і є таким сигналом людству, повісткою, що потрібно, можливо перед невідомими ще нам загрозами, достеменно вивчити ці форми життя. Адже найближчим часом людство має намір опинитися на інших планетах і стикнутися з невідомими землянам вірусами.

Біокод
Наразі всім добре відомо, що головним у вірусних і невірусних є біокод, тобто матеріальна одиниця, що містить в собі інформацію про ініціалізацію новоствореної матеріальної структури та її функціональність, включаючи механізм розмноження тощо. Саме тому, медицина настійливо пропонувала мити руки засобом, що розчиняв протеїнову оболонку, яка захищала код вірусу, в наслідку чого відбувалася руйнація і самого коду вірусу.

Людина, що має справу з сучасними засобами, знає, що коли в комп’ютер проникає вірус, то він примушує код операційної системи виконувати його завдання, руйнує системні файли, що приводить до погіршення роботи або навіть до такого стану, коли комп’ютер перестає працювати взагалі і на моніторі з’являється білий екран смерті.

Відновлення зіпсованого коду окремих файлів чи загальне оновлення всього системного коду з попереднім знищенням вірусу, знову повертає гаджет до нормального стану. В людських організмах відбуваються аналогічне. Воно і зрозуміло, адже люди створювали "прилади зі штучним мозком» по образу і подобі власного функціонування.

Наразі ми знаємо про свій код і код навколишніх організмів дуже мало. Вірус Т-клітинного лейкозу/лімфоми (human T-leukemia/lymphoma virus), вірус імунодефіциту людини (ВІЛ), вірус папіломи людини (ВПЧ), віруси гепатиту В и С, вірус Епштейна-Бар (ВЕБ) і багато інших залишаються Terra incognita. Та й що до раку немає одностайної думки: вірус, чи грибок, чи ще щось…

Початок третього тисячоліття поставив віч на віч перед людиною не просто вірус, а завдання достеменно розібратися з біокодом живого. Це є запорукою не тільки ефективного лікування багатьох хвороб, але й наблизить час, коли людина зможе повертати свій організм до певного попереднього стану шляхом відновлення біокоду.

Ще

Біокод


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013