lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2023


Світ засуджує китайські "лютневі тези" мирного плануАвтор: М.Терлецький
24 Березня 2023 р.

 

 

 

Міжнародний турнір одночасної військової гри всіх з усіма – США й Канади, що представляють Америку, Великобританії, Євросоюзу, України й Туреччини, з боку Європи, Росії, що представляє Азію, у незримій присутності уважного й зацікавленого глядача - гросмейстера з Азії – Китаю, що прискіпливо оцінює кожний хід на всіх дошках, увійшов у свою кульмінаційну фазу...
Китай. Украй зацікавлений і спостережливий глядач. Може в будь-який час подати пропозицію на участь у турнірі або заявити протест проти недотримання правил гри теперішніми учасниками. Вітається взаємне ослаблення один одного Росією (сусідкою з величезною й багатою територією) і США (суперника в боротьбі за світове панування).
Америка, Європа й Азія: міжнародний сеанс одночасної військової гри
Lexikoukr 30 січня 2022 р.І Китай втрутився. Спочатку вранці, в день річниці нападу Росії на Україну, на сайті МЗС Китаю з’явилися "лютневі тези" мирного плану, розроблені, очевидно, Комуністичної партією Китаю і опубліковані, не менш очевидно, як передмова до візиту Генерального секретаря ЦК КПК Сі Цзіньпіня в Москву.

Про головний лейтмотив цих тез красномовно свідчить їх дата появи і назва "China’s Position on the Political Settlement of the Ukraine Crisis" (Позиція Китаю щодо політичного врегулювання української кризи). Про символізм дати ми вже сказали. Що стосується назви, то в око так і пре китайська позиція: це не російська агресія, це українська криза. Саме такою є справжня оцінка Центрального комітету Комуністичної партії Китаю агресії Росії. Де-факто це означає, що Китай став на бік Росії у її агресії проти України, взагалі, на бік агресорів. Памятаючи, що Китай і Росія є членами Радбезу ООН, то це дуже тривожний сигнал для людства.

Про отруту китайського плану ми вже писали.
Що в миролюбному плані Китаю для України є миролюбним?

Китай, певно, коли потрібно, "забуває" свою історію, як у 1850 році Росія захопила його територію (Справедливое" присоединеніе чужихъ территорій Россіей) і об’явила ці землі власністю Російської імперії відомою резолюцією імператора Миколи І:
"Де один раз піднятий російський флаг, там він спускатися не повинен".

Цей "мирний" план є навіть гіршим ніж мінські домовленості, він щось на зразок троянського коня, якого Китай намагається запхнути в стан миролюбних сил. Це план створення прецеденту не засудження агресії, а, навпаки, її підтримки.
На щастя, світ добре бачить істинний зміст китайських пропозицій врегулювання "української кризи". Голова італійського уряду, виступаючи перед депутатами, дала оцінку і цьому плану, і тим, хто його намагається просувати:

- Знаєте, я не настільки лицемірна, щоб сплутати слово "вторгнення" зі словом "мир". І тому я вірю, що ми не повинні схвалювати вторгнення РФ в Україну…
Якими, на вашу думку, мають бути умови, коли ми сідаємо за стіл переговорів? Ми повинні чи не повинні вимагати, щоб Росія припинила воєнні дії і вивела війська з території України? Вважаєте, що ми маємо переглянути кордони України, чи як? Чи ви вважаєте, що ми повинні віддати Москві території, які вона окупувала й провела на них референдуми про приєднання, так чи ні?.
.


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013