lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2023


Що в миролюбному плані Китаю для України є миролюбним?Автор: М.Терлецький
23 Березня 2023 р.

 

 

 

Міжнародний турнір одночасної військової гри всіх з усіма – США й Канади, що представляють Америку, Великобританії, Євросоюзу, України й Туреччини, з боку Європи, Росії, що представляє Азію, у незримій присутності уважного й зацікавленого глядача - гросмейстера з Азії – Китаю, що прискіпливо оцінює кожний хід на всіх дошках, увійшов у свою кульмінаційну фазу...
Китай. Украй зацікавлений і спостережливий глядач. Може в будь-який час подати пропозицію на участь у турнірі або заявити протест проти недотримання правил гри теперішніми учасниками. Вітається взаємне ослаблення один одного Росією (сусідкою з величезною й багатою територією) і США (суперника в боротьбі за світове панування).
Америка, Європа й Азія: міжнародний сеанс одночасної військової гри
Lexikoukr 30 січня 2022 р.Те, що лідер Китаю не відвідав Україну, а поїхав до Путіна, вже це багато говорить про відношення Китаю до Москви і до Києва. Це знакова річ. І з розумінням цього потрібно дивитися й зна апропоновану угоду.
Отже, угода. З першого погляду, на розсуд людини, що стоїть на боці миру та справедливості, очевидно, що вона не написана для виконання, бо в ній відсутні істотні положення, а саме:

- повернення награбованого;
- компенсація за спричинену шкоду;
- покарання військових злочинців;
- гарантії проти агресії Росії в наступні роки.

Як відомо кожному, будь-яка угода, в якій відсутні суттєві умови, є нікчемною. Тоді навіщо Китай запропонував те, що заздалегідь неприйнятне? Аби допомагати агресору-Росії, а виставляти себе перед світом у якості миротворця? Цілком вірогідно.

А ось що про цю угоду, про позицію Китаю у відношенні до Росії і її агресії проти України, думають пересічні українці.

- Уявіть собі ситуацію, коли в 21 столітті вас серед білого дня зупинили грабіжники, почали бити й відбирати одяг, гроші й речі. І забрали, але не все. І вас побили, ну, не зовсім, тому що ми пручалися.

А потім вам запропонували сісти й вирішити те, що трапилося, полюбовно, шляхом переговорів. Переговори про що? Очевидно, щоб ви не намагалися зв'язатися з поліцією й грабіжник залишився безкарним. І він зможе вчиняти злочини й надалі.

Але й це не все. Очевидно, аби ви погодилися, що більше не будете володіти тим, що у вас відібрали. Частково чи повністю. Тоді, ревльно, навіщо переговори? Для того, щоб, можливо, відібрані шкарпетки й туфлі вам повернули, а пальто й гроші грабіжник залишив собі?

Я певен, що якби на місці потерпілого був товариш із МЗС Китаю, що опублікував свою пропозицію по «урегулюванню української кризи», чого я йому, звичайно, не бажаю, то таку пропозицію розбійника він визнав би образою й нечуваною нахабністю. І він був би правий у цьому. Але от проблема. Запропонувати Україні щось подібне у випадку з бандитом, що напав на неї, - Росією - виявилося для нього зовсім не соромним.

Китай взагалі не можна назвати країною, яка в ООН завжди засуджувала б агресивні дії Росії й підтримувала рішення проти таких дій. Частіше втримувався. В 2022 р., коли багато країн стали припиняти торговельні відносини з Росією, щоб виключити можливість підживлення агресії проти інших держав, Китай, навпаки, різко збільшив обсяги імпорту з Росії.

Як сказано у Священнім Писанні: « По плодах їх довідаєтеся їх. Збирають чи з тернику виноград або з будяка смокви? Так усяке гарне дерево приносить і добрі плоди, а худе дерево приносить і худі плоди. Не може дерево добре приносити плоди худі, ні дерево худе — плоди добрі... Отже по плодах їх пізнаєте їх». 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013