lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2023


Про навантаження антитерористичною коаліцією на ресурси путінсько-лукашенківського агресора з метою виводу його зі стану пружної деформаціїАвтор: М.Терлецький
11 Березня 2023 р.

 

 

 

Ceterum censeo Rossiam delendam esse


Пружна деформація — це та, що не викликає незворотні зміни у структурі тіла. За пружної деформації тіло повертає собі попередні розміри й форму. Тому перелам у війні може наступити лише коли агресор під дією військового і економічного впливу буде змушений перейти зі стану пружної деформації в зону пластичної.

Ми неодноразово торкалися, що для цього потрібно. Ось, наприклад, з останнього:

- Про докладання сил світової цивілізації для приборкання путінсько-лукашенківського тероризму Lexikoukr 23.02.2023.

- Points of application of the forces of world civilization to curb Rossian terrorism Lexikoukr 06.02.2023.

Наразі можемо підвести проміжні підсумки.
Необхідні для переможного ведення війни щоденні невідновлювані втрати агресора в розмірі 1200-1500 військових агресора (разом з пораненими в 3.5-4.5 тисяч) не досягнуті. Поготів їх неможливо досягнути за наявної кількості зброї, що надана антипутінсько-лукашенківською коаліцією. Потрібна зброя й ще раз зброя.

Немає жодних ознак дій спрямованих на усунення Росії з головного центра прийняття рішень в ООН. Прикро, бо це було б одним з найважливіших стратегічних рішень світової спільноти в ім’я миру.

Варто зазначити, що економічний тиск дає гарні результати. Курс рубля перейшов позначку 75, про яку ми говорили. Гарним продовженням було б спрямувати зусилля для виводу рубля на позначку 77-78, щоб примусити Росію витрачати ФНД.


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013