lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


Нові думки про ракетний удар по Польщі

Автор: М.Терлецький
16 6листопада 2022 р.

 

 

 

Чекаємо доказів, які ні в кого не викличуть ніяких сумнівів.


За минулу добу з'явилися заяви про те, що це, швидше за все, була одна українська ракета (спочатку ЗМІ повідомляли, що мова йшла про дві). Проте ці заяви досі не були підтверджені достовірними доказами.

Американська розвідка, повідомлення від якої з'явилися спочатку в ЗМІ про удар російською ракетою, не дала остаточного висновку.

Говорилося також про те, що такі ракети, уламок якої знайшли, є на озброєнні України. Але вони також є й на озброєнні Росії.

Говорили про те, що наявні дані про траєкторію ракети. Ці дані також не були представлені. І головне - не відомий початок траєкторії - точка запуску.

Українська сторона виразила необхідність взяти участь у розслідуванні з метою встановлення істини. Коментаря українських фахівців з результатів розслідування поки немає.

Також фахівці стверджують, що ракета земля-повітря має режим самоліквідації у випадку промаху. Яких-небудь спростувань цього поки не представлено.

І останнє. Загальновідомо, що США й НАТО рішуче відмовляються, під різними приводами, брати участь у безпосередніх воєнних діях проти Росії. Навіть питання про визнання Росії країною-терористом ними не розглядається. Висновок про те, що це була російська ракета, поставив би НАТО й США перед дилемою: показати готовність довести не на словах, а на ділі іменуватися армією миру №1 або втратити обличчя. Для НАТО й США, виявитися в такій ситуації, швидше за все, більш неприйнятно, ніж визнати відсутність доказів російського удару.

Ракетний удар по Польщі


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013