lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


Яка справжня мета Заходу у війні Світа і Добра проти Темряви і Зла?

Автор: М.Терлецький
09 листопада 2022 р.

 

 

 

Не так тії вороги,
Як добрії люди —
І окрадуть жалкуючи,
Плачучи осудять,
І попросять тебе в хату.
І будуть вітати…
Без ворогів можна в світі
Як-небудь прожити.
А ці добрі люде
Найдуть тебе всюди…

(Т.Шевченко)

Все частіше чути з різних кутків Заходу біполярних думок-дій. З одного боку, звучить, що має бути перемога України у війні проти терористичної держави, а з іншого боку, що Україна має віддати частину захопленої агресором території і це засвідчити угодою з агресором. Отже, крім втрати території ще й позбутися фактично репарації і визнати неправомірність покарання міжнародних військових злочинців

Ось лише деякі з матеріалів Lexikoukr, що свідчать: вірогідність, що Захід одностайно і щиро бажає перемоги Україні, є ймовірністю, піднесеною до степені хисткої непевності.

Група з 30 демократів Палати представників звернулась з листом до президента Байдена різко змінити свою стратегію відносно війни в Україні. Вони закликали вести прямі переговори з Росією.
З одного боку, в листі йдеться про підтримку України, про недопустимість тиску на Україну, щоб вона прийняла умови миру (читай російський ультиматум), з іншого боку – прямі, за спиною України, переговори з Путіним. Інакше, після проміжних виборів у листопаді, подальша допомога США Україні не гарантована.
Мавзолей і Росія перемагають статую Свободи та США?
Lexikoukr 25 жовтня 2022 р.

Чарльз Купчан — Старший науковий співробітник аналітичного центру Council on Foreign Relations, професор міжнародних відносин Джорджтаунського університету опублікував 2 листопада цього року статтю "Прийшов час саджати Росію та Україну за стіл переговорів".
- Успіхи України на полі бою можуть зайти занадто далеко… Розумною відправною точкою для переговорів був би вихід Росії на "лінію зіткнення", яка існувала до початку російського вторгнення в лютому… Прийшов час саджати Росію та Україну за стіл переговорів.
Хто такі друзі Путіна і як вони воюють проти України
Lexikoukr 04 листопада 2022 р.

Незрозуміло, чому ЄС і НАТО безмовно потурає позиції Угорщини. Можливо ЄС і НАТО вигідно тримати в своїх лавах Угорщину, яку сміливо можна назвати Росією №2 і затятим ворогом України, щоб через її витівки зменшувати допомогу Україні?
Незрозуміло, чому Україна, яка де-факто є сьогодні єдиним захисником Заходу від россійсько-нацистського ярма, не влаштовує ні НАТО, ні ЄС, а такий безкорисний, безпомічний і навіть шкідливий компаньйон, як Угорщина, влаштовує Захід цілком?

Стосовно репарації
Немає ніякої впевненості, що ці збитки будуть у повному обсязі компенсовані ззовні. Більше того, дивлячись на те, як іде поставка озброєння Україні для захисту того ж Заходу, з великою впевненістю можна сказати, що цього ніхто не планує й робити не буде. Україну прагнуть «розвести» як зі здачею ядерної зброї по сумнозвісному Будапештському (знову будапештському!) меморандуму.
І останнє. Популярну фразу західних лідерів про те, що «Україна не повинна програти», в контексті вкрай недостатньої поставки необхідної зброї, слід розглядати як цитуємо тільки в першій її частині. Друга частина, що замовчується, звучить так: «але й перемогти повністю Україна не повинна…»
Програти не повинна перемогти
Lexikoukr 02 червня 2022 р.

Міркування над поведінкою США з 2014 року й особливо перед і після 24 лютого 2022 року приводить до висновку, що Америка зовсім не зацікавлена не тільки у військовому розгромі Росії, але й в економічному розвалі. Усі ті санкції, які зараз уводить Захід, можливо було ввести й в 2014 році. Була можливість їх підсилити й після 24 лютого настільки, що Росія швидко припинила б опір і стрімко пішла до дна. Але це не робили. І навіть зараз акселератор тиску не переведений у граничне положення.
Чи планували США розгром Росії? І чого дійсно хоче США?
Lexikoukr 28 березня 2022 р.

Чи планували США розгром Росії? І чого дійсно хоче США?

Програти не повинна перемогти

 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013