lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


Хто такі друзі Путіна і як вони воюють проти України

Автор: М.Терлецький
04 листопада 2022 р.

 

 

 

Чарльз Купчан — Старший науковий співробітник аналітичного центру Council on Foreign Relations, професор міжнародних відносин Джорджтаунского університету опублікував 2 листопада цього року статтю "Прийшов час саджати Росію та Україну за стіл переговорів".

- Україна наступає на полі бою й стає усе більш рішуче налаштованою на вигнання російських військ.
І це, на думку п. Купчана, погано.

- Сполучені Штати уникають надання систем озброєнь, які Київ міг би використовувати для нанесення ударів глибоко усередині самої Росії.
Тобто Росія може бити по Україні скільки завгодно з відстані, куди ми не дістанемо, аби протидіяти обстрілам. Ось це п. Купчан вважає правильним.

- У жовтні, замінована вантажівка зруйнувала ділянки мосту через Керченську протоку, що з'єднує Крим з Росією… У минулі вихідні українські безпілотники атакували кораблі Чорноморського флоту Росії в кримському портовому місті Севастополі.

Це аналітик уважає війною за неправильними правилами. Чому відбувається поєднання непоєднаного в голові аналітика, видно з наступних логічних вивертів.

- Керченський міст є законною військовою ціллю; Росія побудувала його після незаконної анексії Москвою Криму в 2014 році, і це лінія постачання російських військ в Україні. Але міст також має величезне символічне й політичне значення для п. Путіна. П. Купчан підводить до того, що Україна повинна "воювати" так, щоб не дратувати Путіна. Певне, краще взагалі не воювати. Саме така думка і є головною в статті.

П. Купчана дуже хвилює успіх України й питання про те, як далеко має намір зайти Київ. На його думку, Україна повинна відмовитися від своїх територій.

- Успіхи України на полі бою можуть зайти занадто далеко. Якщо захист України не вартий того, щоб США ступали на землю України, то повернення всього Донбасу й Криму під контроль України не варте того, щоб ризикувати новою світовою війною. Розумною відправною точкою для переговорів був би вихід Росії на "лінію зіткнення", яка існувала до початку російського вторгнення в лютому.

О свята простота! Або ще простіше: немає глупоти гіршої як глупота. Але якщо це не дурість, то в наявності чужі серед своїх, серед американців, що завжди проголошували свободу найвищою цінностю, а цей американець відкрито "топить" за Путіна.

Ми розуміємо, що Путін не зруйнував домівку п. Купчана, не заганяв його у підвал ховатися від обстрилів, не робив з його сімї біженців, він не втрачав з "милості" Путіна рідних і близьких. Саме тому він такий мудрий і так дбає, аби не дразнити Путіна.

Ну, з цим паном все зрозуміло. А чи дійсно хоче цивілізований світ поразки російського агресора в війні проти України, з витікаючими з відповіді на це питання поставками зброї? Чи є ми насправді вірними союзниками? Чи тільки тимчасовими компаньйонами?

Чи планували США розгром Росії? І чого дійсно хоче США?

Програти не повинна перемогти

 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013