lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Чи здивують росіян прильоти по мавзолею на Червоній площі?

Автор: М.Терлецький
31 жовтня 2022 р.

 

 

Раннім ранком 8 жовтня Кримський міст, захищений, за численними заявами Росії, усією міццю країни, був все-таки кимось підірваний. Після знищення флагмана російського флоту із символічним іменем "Москва", що стало для всіх окультистів знаком про подальшу долю Росії, подія з мостом ще більше переконала, що майбутнє для імперії може піти курсом того корабля...
Minsk et Moscoviae. Casus belli et Casus nuclei belli
Lexikoukr 25 жовтня 2022 р.


 

 

В історії з Кримським мостом найголовніше для росіян не те, скільки – два чи три прольоти мосту знищені. Найголовніше, що ударом по Кримському мосту була знищена віра росіян в безкінечні запевнення з російського телеекрану в надмогутності російських збройних сил і остаточно покинула впевненість в те, що когось і щось можна вважати надійно захищеним. Ні Москву, ні Пітер, ні власний дім, ні своє життя – нічого!

І ось нове підтвердження: удар в Севастополі по виконуючому обов’язки флагмана Чорноморського флоту. І це ще Україна нічого по-справжньому не починала.

Після цього, певно, прильоти по мавзолею на Червоній площі тепер виглядатимуть як буденне явище. Ще й багато росіян, мабуть, подякують такому вирішенню застарілої проблеми.

Хто такі друзі українського народу і як вони збираються воювати за Україну?
Росія проти Світу. Війна художня гібридна і реальна
Готовність завдати ядерного удару відплати по Росії
Позиція США щодо відповіді на можливий ядерний удар з боку Росії
Відповідь США на ядерну загрозу з боку Росії


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013