lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


Minsk et Moscoviae. Casus belli et Casus nuclei belli

Автор: М.Терлецький
25 жовтня 2022 р.

 

 

 

Раннім ранком 8 жовтня Кримський міст, захищений, за численними заявами Росії, усією міццю країни, був все-таки кимось підірваний. Після знищення флагмана російського флоту із символічним іменем "Москва", що стало для всіх окультистів знаком про подальшу долю Росії, подія з мостом ще більше переконала, що майбутнє для імперії може піти курсом того корабля.

Вражений тим, що відбулося, Путін доніс негайно свої думки Лукашенку так зрозуміло, що останній бігом у той же день через свій МЗС вручив ноту українському послу. Причина: Україна нібито готувала удар по Білорусі! Знаючи манери Лукашенко і його "а я вам зараз покажу…" та "якби ми не випередили...", можна із упевненістю сказати, що під тиском Путіна він почав готувати свій Casus belli.

Далі істерика Путіна подія на мосту вилилася в ракетні й дронові удари по житлових будинках й інфраструктурі в Україні. Кривава помста, в т.ч. з метою примусити до переговорів на умовах Росії.

Проте й ця справа м’ясника Путіна не справила на українців очікуваного їм ефекту. І тоді з'явився на сцені Медведєв зі своєю заявою про брудну ядерну бомбу в розпорядженні України. Був озвучений фактично не просто Casus belli, тому що війна вже йде в широкомасштабній фазі 8 місяців, а щось набагато більше - Casus nuclei belli. І це вже вкрай небезпечно не тільки для України, але й для всього світу. Стало зрозуміло, що Росія шукає будь-які можливості для "легітимізації" застосування ядерної зброї. А це вже загроза не тільки для України, але й для всього світу.

І тут настав час іспиту для ядерних держав: прийняти все необхідне, аби відбити руки ядерному шантажисту, чи продовжувати свою бездіяльне спостереження за його смертельними для світу діями. Сьогодні кожній розумній людині ясно: якщо ядерні держави – США, Великобританія, Франція, Китай, Індія, Пакистан, Ізраїль - не донесуть негайно російському народу що його очікує у випадку застосування Росією ядерної зброї, світ може зникнути.

Тільки самі росіяни можуть не дати використати Путіну ядерну зброю

 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013