lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Мавзолей і Росія перемагають статую Свободи та США?

Автор: М.Терлецький
25 жовтня 2022 р. 10.38 UTC.

 

 

США й НАТО. Після відомих подій в Афганістані, програш України, буде сприйнятий світом, як захід світового лідера в особі США. Викличе сумнів у надійності НаТО й спровокує пошук і створення альтернативи. Підвищить у міжнародних букмекерських конторах ставки Китаю.
Євросоюз. Невдалий результат гри України проти Росії автоматично понизить рейтинг гросмейстерського рівня Євросоюзу до позиції масового рівня.
Великобританія. Виграш України викличе підйом рейтингу країни на тлі зниження такого у Євросоюзу, що показує пасивну гру. Реалізація Росією своїх планів не входить до числа приємних подій для країни, яка тільки недавно випробувала на собі кілька терористичних актів.
Америка, Європа й Азія...
Lexikoukr 30 січня 2022 р.

 

 

30 Демократів. Хто такі друзі українського народу і як вони воюють за Україну

Група з 30 демократів Палати представників звернулась з листом до президента Байдена різко змінити свою стратегію відносно війни в Україні. Вони закликали вести прямі переговори з Росією.

З одного боку, в листі йдеться про підтримку України, про недопустимість тиску на Україну, щоб вона прийняла умови миру (читай російський ультиматум), з іншого боку – прямі, за спиною України, переговори з Путіним. Інакше, після проміжних виборів у листопаді, подальша допомога США Україні не гарантована.

Отже, відкинути цивілізаційні цінності, підписати мирову угоду на вовчих умовах, пробачивши йому агресію, геноцид народу, військові злочини?

І ще. Якщо Україна зруйнувала міф про непереможну другу армію світу, то 30 демократів хочуть продовжити потік невдач після Афганістану і зруйнувати міф про першу армію світу.

Мавзолей і Росія перемагають статую Свободи та США?

Чи планували США розгром Росії? І чого дійсно хоче США?
Програти не повинна перемогти 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013