lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


Херсон. Білорусь. Роздуми з висоти пташиного польоту

Автор: М.Терлецький
22 жовтня 2022 р.

 

 

 

Броунівський рух російських і проросійських: туди-сюди
За оприлюдненими даними відбулася евакуація органів і служб з Херсона на лівий берег Дніпра. В той же час, наявна інформація про прибуття мобілізованих для поповнення російських сил на правому березі, при чому з неясними намірами: спробувати наступати чи покращити оборону? Чи те й інше. Найближчий час покаже. Можливо, для ймовірного одночасного руху з півдня, півночі та сходу після переведення всієї маси мобілізованих на ці ділянки фронту. Час покаже.

Ймовірна тактика ЗСУ на Херсонщині
Очевидно одне, що ЗСУ не збирається поспіхом проводити операцію по знищенню окупантів на правому березі. Із причин треба мати на увазі, що йде накопичення необхідної зброї, тримання заблокованих і приречених великих сил ворога, які відтягнуті зі східного фронту, й "дозвіл" на їх збільшення. Можливо, ЗСУ вважає, що чим більше їх буде, тим масштабнішим буде розгром російських військ.

Ймовірний рух з Білорусі
Накопичення російських військ, майже зі стовідсотковою ймовірністю, свідчить, що планується наступ з Білорусі. З білорусами чи без них, але Путін це ухвалив. Було б непогано повести навчання в рамках НАТО сил Латвії, Литви, Естонії, Фінляндії та Швеції, наприклад, з використання безпілотної ударної авіації. Й зробити для Білорусі певні заяви. Крім того, не буде чимось несподіваним і нелогічним, якщо удар по Білорусі буде синхронізований хвилина в хвилину з початком руху військ – білоруських, російських - з території цієї країни через її південний кордон.

 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013