lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

ЗСУ вже мають можливість розтрощити росіян на правому березі Дніпра

Автор: М.Терлецький
18 жовтня 2022 р. 21.36 К.ч.

 

 

На Херсонщині ЗСУ утворили найбільший казан для російської армії за часи війни. Зруйнувавши мости, перекрили зв'язок з рештою російських військ. Після закінчення операції з цим казаном, ЗСУ в середині жовтня обріже по такому ж принципу зв'язок російських військ у Криму. Обріже по Кримському мосту.....
Херсон, Кримський міст, Крим
Lexikoukr 5 вересня 2022 р.


Переправа, переправа!
Берег левый, берег правый,
Снег шершавый, кромка льда…
Кому память, кому слава,
Кому темная вода, —
Ни приметы, ни следа.
Александр Твардовский. Василий Теркин Книга про бойца

 

 

Станом на середину жовтня, ЗСУ змогли обрізати майже наполовину пропускну спроможність Кримського мосту. Крім того, склалися такі обставини, що українські війська здатні хоч сьогодні зламати опір росіян на правому березі Дніпра й звільнити територію від загарбників. Єдине застереження: російські війська, навіть приречені там на поразку, все ще мають сили, аби завдати значних втрат українським військовим в ході наступу.

На наш погляд, командування ЗСУ, маючи можливість в будь-який час розчавити росіян на правому березі Дніпра, вибрало найкращу тактику щоденного зменшення потужності противника шляхом завдання точкових ударів по командних і опорних пунктах.

Остаточний удар по окупантам буде нанесений найближчим часом, коли ЗСУ деморалізує там ворога і досягне відчутної кратної переваги.

За те, що Росія очікує поразки на Херсонщині, свідчить і той факт, що вона кинула на Україну хмару дронів і завдає масованих ракетних ударів, намагаючись відволікти ЗСУ від наступу на півдні. Втім, як ми розуміємо, російські війська на правому березі Дніпра це не спасе. Й чекати розв’язки залишилося недовго. Переправа, переправа! Берег лівий, берег правий...

Хто такі друзі українського народу і як вони збираються воювати за Україну?
Росія проти Світу. Війна художня гібридна і реальна
Готовність завдати ядерного удару відплати по Росії
Позиція США щодо відповіді на можливий ядерний удар з боку Росії
Відповідь США на ядерну загрозу з боку Росії

Саме це українці хочуть почути від Франції і США, але їх лідери або відмовляються, або висловлюються неадекватно загрозам.


 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013