lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


Тільки самі росіяни можуть не дати використати Путіну ядерну зброю .

Автор: М.Терлецький
04 жовтня 2022 р.

 

Окремо хочеться торкнутися можливості ядерної атаки з боку Росії. Як відомо, Росія в тій або іншій формі заявляє світу про готовність нанести ядерний удар. І отут, у світлі того, що ми побачили про готовність Заходу протистояти у війні зі звичайним озброєнням, виникає далеко не риторичне питання:
чи готовий Захід до ядерного удару Росії по будь-якій країні у світі? Чи піде у відповідь рівнозначний удар по Росії? Чи подібні заяви так і залишаться заявами на тлі своєї неготовності?

Lexikoukr. Захід і НАТО проти Росії: Міфи та реальність
25 травня 2022 р.

 

 

Ще на початку війни Lexikoukr почав ставити питання про відповідь НАТО на ймовірний ядерний удар Росії.

Пам’ятаєте перелякані обличчя Шойгу та Герасимова, коли 27 лютого 2022 р. Путін наказав перевести сили стримування в особливий режим бойового чергування? Тоді, вірогідність застосування цієї зброї дійсно видавалася ніяковою.

Пройшло сім місяців, ситуація змінилася. Хоча й наразі західні експерти заспокоюють, що ймовірність запуску ракет з ядерним наповненням, - мінімум мініморум, проте ми пам’ятаємо, що ті ж експерти говорили й про нікчемну вірогідність війни, підтверджуючи, на їх думку, логічними міркуваннями.

(див. Нелогічна логіка Путіна й загальна мобілізація в Росії)

Дивлячись реакцію росіян в соцмережах, очевидно, що Захід не належно дав зрозуміти росіянам, що на ядерний удар по них будете теж ядерний удар.

140 млн. росіян мало бентежить, що у відповідь на ядерний удар по Україні НАТО знищить чорноморський флот; вони тішаться тим, що мають можливість перетворять нашу країну на радіоактивний попіл. А от їх власне життя, життя їх близьких для них важить значно більше ніж не тільки чорноморський, а й увесь увесь флот Росії. Наразі єдиний запобіжник світовій війні – це звернення до російського народу про готовність НАТО відповісти рівнозначно на ядерний удар з боку Росії й примусити їх серйозно поставитися до того, куди їх та їх сім її веде Путін і чи хочуть вони цього.

І, власне, цієї рішучої заяви ми не почули. Знову ніби повторення незакритого неба спочатку війни, знову слабкість, яку бачить у них Путін, знову боязкість приєднати у військове товариство країну, яку це товариство проголошує партнером та країною, громадяни якої віддають життя і за їх свободу. Погодьтеся, смішно виглядають закиди про корупцію в Україні від тих, хто не може назвати ПІБ причетних осіб і застосувати до них санкції. Хіба це не такі самі вороги свободи, миру й демократії, як і підсанкційні росіяни? Щось тут темно, панове партнери…

 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013