lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


Нове завдання від Путіна для України та Заходу вбити більше росіян

Автор: М.Терлецький
26 вересня 2022 р.

 

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.
Тарас Шевченко, 1860 р.

 

 

Видавши указ про мобілізацію, Путін поставив перед Україною нові завдання по знищенню російських військових.

В опублікованому указі немає обмеження щодо кількості росіян, яких передбачено мобілізувати. Скоріше за все, оголошена Шойгу цифра в триста тисяч передбачає першу хвилю на наступні три місяці з метою відпрацювати і налаштувати механізм подальшого латентного безперервного залучення росіян до війни.

Отже, триста тисяч за три місяці. Аби справитися з таким потоком, Україна має знищувати щодня вже не 300-500 російських військових, а вдвічі-втричі більше, додаючи до цієї кількості поранених, щоб вийти на загальну цифру в три-чотири тисячі.

Ці нові завдання Україні, які Путін поставив своїм указом, довести щоденні втрати особового складу росіян до чотирьох тисяч, вимагають від наших партнерів збільшення поставок зброї мінімум вдвічі. І такі можливості у партнерів є. Очевидно, що на ті ж США ніхто з сусідів, нападати не збирається. Тож ті хаймерси, що знаходяться зараз на складах, американці можуть спокійно передати Україні, бо саме Україна зараз захищає і себе, і США, і Європу.

Щодо Західної Європи. В разі перемоги Росії, вона піде війною на вас. Путін вже не зупиниться. Скільки б європейські країни зараз не залишали зброї для себе, вони не справитеся з його армією. Єдиний шанс для Європи захистити себе від Росії це не потім, а зараз зробити все можливе, щоб надати Україні стільки зброї, скільки потрібно для військової поразки РФ. Підкреслю ще раз: це єдиний шанс для безпеки Західної Європи.

 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013