lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

10 місяців, які можуть потрясти Росію

Автор: М.Терлецький
24 вересня 2022 р.

 

 

Незалежно від результату, Росія програє. Більше того, гра з Україною, яка вийде за рамки безкровного бліцкригу максимум протягом тижня, веде до її повного саморуйнування. Звичайно безкровного не буде. Бліцкриг э вельми сумнівним. Перетворення України в радіоактивний чи просто в попіл, аби перемогти, очевидно, не входить в наміри отримати замість України пустелю, що потягне, як воронка, значно більші кошти , ніж Крим та Донбас. Розуміючи це, Путін не робить перший хід і не запускає годинник.
Америка, Європа й Азія: міжнародний сеанс одночасної військової гри
Lexikoukr 30 січня 2022 р.

 

 

За 25 днів до вторгнення Росії в Україну, аналізуючи цю можливість, беручи до уваги навіть всю ту негативну роль корупційного істеблішменту, який останні тридцять спустошував ЗСУ, Lexikoukr однозначно висловився, що бліц-перемога Росії вельми сумнівна. Безкровним вторгнення не буде, а війна, яка вийде за рамки максимум одного тижня, приведе до повного саморуйнування Росії.

Каталізатор саморуйнування Росії
Саме саморуйнування. Або, якщо точніше, саморуйнування стане головним чинником руйнації слабо склеєної Федерації, але для потужного перебігу реакції потрібен каталізатор. І Захід його має. Це поставка зброї в такому обсязі як для себе, а не для далекого родича. Враховуючи масштаб заявленої мобілізації в РФ, Україна має виводити щоденно з ладу півтори тисячі назавжди й ще втричі більше поранених. Тільки такі втрати росіян в Україні змусять їх нарешті поставити собі питання: для чого я іду в Україну, щоб там скласти голову? За Путіна? Ні, геть війну, геть того, хто веде нас на смерть! Але для цього потрібна зброя. Наразі наявної і обмеженої в дальності дії недостатньо, аби росіяни почали масово відмовлятися від участі у війні.

Інтелектуальний спротив поодиноких росіян
Перші дні мобілізації показали, що російське суспільство, як безвільна отара, дозволяє владі робити з собою що завгодно. Одинокі малочисельні осередки спротиву, що з’являються на площах, легко нейтралізуються владою. Це ніби продовження інтелектуальної революції в Білорусі, пішої інтелігентної ходи в Хабаровську, дещо інша форма, але з тим же результатом, як повітряні кульки, квіточки, пісні… Це не нуль, це – мінус. Бо, те, що роблять з цими одинаками, роблять так, аби відбити бажання у всіх. Один за всіх і всі за одного – це не про теперішню Росію.

Застосуванням ядерної зброї
Путін відкрито погрожує застосуванням ядерної зброї в Україні. Хтось з росіян мовчки сприймає, хтось навіть радіє. Багато росіян переконані, що, ударивши такою зброєю по Україні, Росія виграє війну, а їй за це нічого не буде; росіяни, їх діти, батьки будуть і далі жити так, як раніше. Вони не чують конкретного й однозначного посилу від Заходу, що на ядерний удар Росії буде такий самий удар вже по Росії, по ним, по їх сім’ям. Тільки такий ясний і конкретний меседж для цього випадку про неминуче знищення Росії разом з її населенням, яке віддало кнопку на ядерну зброю психічно непередбаченій людині й нічого не робить, аби убезпечити себе від знищення, може вивести народ з інфантильного стану, в якому він перебуває вже десятки років.

Про ймовірність застосування Росією зброї масового знищення і відсутність жорсткої відповіді від Захода Lexikoukr не перестає писати й бити в набат.

Росія проти Світу. Війна художня гібридна і реальна
Готовність завдати ядерного удару відплати по Росії
Позиція США щодо відповіді на можливий ядерний удар з боку Росії
Відповідь США на ядерну загрозу з боку Росії

Саме це українці хочуть почути від Франції і США, але їх лідери мовчать або висловлюються невизначено.

10 місяців, які вразили Росію. Цю книгу – не про Росію сімнадцятого, а про Росію сучасну - Захід може написати до кінця цього року. Якщо не буде відповідати агресору на кшталт донт донт... І чим скоріше, тим меншими будуть втрати: і людські, і економічні. Питання: Захід це зробить?

 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013