lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Росія проти Світу. Війна художня гібридна і реальна

Автор: М.Терлецький

 

 

Чи прокинеться нарешті світ?


 

 

На початку цього року, Lexikoukr, порівнюючи останні художні фільми "Хід королеви" та "Чемпіон світу" нібито про краса й торжество розуму, про шахову гру, писав, що вони стосуються шахів, але не про шахи.


Краса й торжество розуму, - усе це на другому плані. На першому - війна між Росією в особі СРСР і іншим світом, війна, як прийнято називати таку зараз, гібридна, у якій усі засоби вітаються для досягнення результату.

Та й фінальний акорд у "Чемпіоні" – перемога в 32-й партії Карпова над Корчним - була представлена Москвою, як перемога Росії над Заходом.

"Два фільми. Війна двох систем зі змінним успіхом. Шахова й ідеологічна. Поки. Тому, що вже зараз Росія пред'являє ультиматум Заходу, стріляє на Донбасі, загрожує Україні й світу повномасштабною війною. Можливо, третьою. Світовою. І це вже не художній фільм".

Коли Lexikoukr писав ці рядки, до 24 лютого залишалося 37 днів. Тоді ще була велика ймовірність того, що Путін одумається. Що Захід не буде огорнений ілюзією, що його застереження зупинить мешканців кремлівського бункеру, що непотрібно терміново запускати оборонні заводи в цілодобовий режим. Що треба негайно захистити українське небо, під яким має відбутися бій за свободу і Заходу, і всього світу. Що треба негайно передати зі своїх сховищ необхідну високоточну і в достатній кількості артилерію і ракетні установки. Треба констатувати, що тоді, 24 лютого, свобода виявилася не захищеною Заходом.

Що ж сьогодні?

Про мобілізацію
Сьогодні Путін виступив з промовою та підписав указ про мобілізацію. "Часткову", без зазначення кількості. Тобто скільки завгодно. Подібно до Петра Першого, який волоком стягував люд на будівництво града на свою честь і загибель останніх, сьогодні Путін теж перетворює росіян на наволоч, яку будуть тягнути проти їх волі на не їх війну, але на їх загибель. Що ж, це їх вибір, це наслідок 80% підтримки того, хто готовий відправити підтримавших на смерть. Але на смерть не всіх в Росії, а поки лише частки населення.

Про застосування ядерної зброї Росією
Але в сьогоднішній промові Путіна є і інший, більш тривожний аспект. Мова йде про застосування ядерної зброї Росією. Певен, що така нахабність і людожерство випустили на волю тільки у зв’язку з тим, що світ не відреагував упереджено достатньо, необхідно і однозначно, аби довести до 140 мільйонів росіян, що вони всі будуть теж знищені у разі, якщо на ядерну кнопку натисне в Росії той, кого вони підтримують і проти намірів кого не виступають. Натомість російська пропаганда вкладає їм у вуха, що вони перетворять Захід на радіоактивний пил, а Росія буде процвітати. Про готовність завдати ядерного удару відплати по Росії заявила лише Великобританія.

Готовність завдати ядерного удару відплати по Росії

Позиція США щодо відповіді на можливий ядерний удар з боку Росії

Відповідь США на ядерну загрозу з боку Росії

А що інші країни? Мовчать, як зомбовані та затуркані росіяни в невідомому очікуванні буде що буде. Але якщо мовчати, то так і буде…

 
 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013