lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Рамштайн 5. Генерали Залужний та Забродський про безпеку для світу

 

Автор: М.Терлецький
07 вересня 2022 р.

 

 

Програти не повинна перемогти...


 

 

Міністр оборони США збирає на завтра, 8 вересня, п'яту зустріч «Рамштайн» міністрів оборони та високопоставлених військових з усього світу для обговорення поточної кризи в Україні та різноманітних проблем безпеки для світу.

Напередодні, 7 вересня, в ukrinform.ua вийшла знакова стаття українських генералів Валерія Залужного та Михайла Забродського, в якій висловлений український погляд на проблеми безпеки не тільки в Україні. Це, так би мовити, без перебільшення, маніфест про безпеку у світі для попереднього ознайомлення з його змістом учасниками завтрашньої зустрічі віч-на-віч.

Я б підкреслив два найголовніші аспекти в двох питаннях.

Перше. Чи хоче цивілізований світ поразки російського агресора в війні проти України, з витікаючими з відповіді на це питання поставками зброї? Lexikoukr вже звертав увагу на це.

Чи планували США розгром Росії? І чого дійсно хоче США?

Програти не повинна перемогти

І друге. Яку відповідь готовий надати Захід у випадку застосування Росією ядерної зброї в Україні? На сьогодні відома лише позиція Великої Британії. А решта учасників ядерного клубу? Тільки беззубі неадекватні в цьому випадку якісь санкції?

Рамштайн мав би дати відповідь на ці два ключових питання. Побачимо.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013