lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Що звичайні українці думають про Росію та війну?

М.Терлецький
17 липня 2022 р.

 За винятком незначної купки зрадників, українці одностайно вважають Росію підступним, підлим, нелюдським і нещадним ворогом, що приніс руйнування й смерті в Україну.
Ми вже писали, що ворог мав на меті знищити всю Україну як матеріальний носій української історії, духовності й автентичності.

Імперія Путіна, розпочавши війну, прагнула знищити все, що відрізняється від її російської понад міру націоналістичної шовіністської неонацистської сутності. Але героїчний спротив українців зламав ці задуми Путіна.


Еще одна из причин "любви" Путина к Украине


Росія на п’ятому місяці війни усвідомила, що її чекає не перемога, а гучна поразка і наступний гучний крах, майже за сценарієм свого класика:

Та звір на силі упадав,
Він повільніше дихать став,
І я відчув останній стиск...
В зінках очей недвижних блиск
Зайнявся грізний — і мерщій
їх сон заплющив неживий…

І ось Путін, через працівника свого МЗС Руденка, у неофіційний спосіб через журналістів, просить українську сторону сісти за стіл для укладання договору про припинення військових дій і чекає на це відповіді. Офіційної? Чи журналістам?

Зазначимо, що Руденко озвучив журналістам "переговорний" ультиматум для України: "денацифікацію" та "демілітаризацію", нейтральний, позаблоковий і без'ядерний статус України, визнання територіальних реалій, що склалися, російський статус Криму. Також серед нахабних вимог є і визнання "ДНР" та "ЛНР", про що недавно влучно в присутності Путіна висловився Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, назвавши їх квазідержавними територіями.

Натомість українські громадяни в соціальних мережах пишуть про своє бачення умов. Вони вимагають повернути Україні всі незаконно захоплені території, включно з Кримом, визнати Росію державою-терористом. Вигнати Росію з Радбезу ООН. Позбавити Росію ядерної зброї, обмежити збройні сили. Очистити від неонацизму і шовінізму. Провести міжнародний трибунал і покарати всіх винних від рядових солдатів російської армії до пропагандистів і політичного керівництва, яке ухвалювало рішення, включаючи депутатів держдуми. Вирішити питання з компенсацією Росією нанесених збитків Україні. Можна газом і нафтою, у Росії цього вистачає.

Очевидно, що правда й справедливість на боці українців.

Цікаво, що про це все українцями неодноразово говорилося росіянам. Але такі, як Руденко, не чують. В російській мові взагалі слова "слушать" і "слышать" (на відміну від укр. "слухати" -"чути", англ. "listen" - "hear", фр. "écouter" - "entendre", каз. "тыңдау" - "есту") звучат так, що майже не чутно різниці. Таке воно російське.


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013