lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Спартц просить президента Байдена проінформувати Конгрес про Андрія Єрмака, голову адміністрації президента Зеленського

М.Терлецький
10 липня 2022 р.

 


8 липня 2022 р.

Президент Джозеф Р. Байден
Білий дім
1600 Пенсільванія-Авеню, ПЗ
Вашингтона, округ Колумбія 20500

Шановний пане Президент,

У рамках наглядового розслідування Конгресу я прошу вашу адміністрацію проінформувати Конгрес про проведені процедури належної обачності й нагляду, пов'язаних з головою адміністрації президента Зеленського Андрієм Єрмаком, на запланованому закритому брифінгу Конгресу по нагляду 12 липня 2022 року.

Ґрунтуючись на різних розвідувальних даних і діях п.Єрмака в Україні, Конгресу необхідно терміново одержати цю інформацію. Враховуючи нашу матеріальну участь у цьому конфлікті, ми зобов'язані такому рівню строгості й підзвітності перед американським народом, щоб гарантувати, що наша допомога не потрапить у руки не тих людей, оскільки Україна терміново потребує підвищених рівнів і швидкості допомоги в області безпеки від вашої Адміністрації, чого, на жаль, не відбулося.

Оскільки президент Зеленський дуже ретельно працює над створенням союзів із Заходом і нашою країною, ми зобов'язані інформувати його, якщо в нас можуть бути які-небудь побоювання із приводу ключових людей у його оточенні. Це також наш борг перед хоробрими українськими солдатами й сильним українським народом, які ведуть цю боротьбу за волю й міжнародний порядок для всіх нас.

Крім того, я хотіла би звернути вашу увагу на те, що п.Єрмак призначив Олега Татарова своїм заступником щодо правоохоронних органыв по боротьбі з корупцією, який замість цього, як ви добре знаєте, більше року відтягує призначення незалежного прокурора по боротьбі з корупцією, виводячи з ладу Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру й Національне антикорупційне бюро (НАБУ).

П.Татаров перебував під слідством НАБУ в 2020 році ще до свого призначення, де його справа була неправомірно передана звичайному прокурору й закрита. П.Татаров також був високопоставленим співробітником поліції при колишньому президентові Януковичу, який переслідував протестувальників Євромайдану.

П.Єрмак викликає багато побоювань у самих різних людей у Сполучених Штатах і за кордоном. Вважається, що він користується великою повагою у вашого головного радника по національній безпеці Джейка Саллівана. Я би хотіла, щоб ви якомога швидше відповіли Конгресу по цьому терміновім запитанню, аби підтвердити чи спростувати ці твердження. Не соромтеся звертатися в мій офіс напряму для одержання більш докладної інформації про наш брифінг. З нетерпінням чекаю вашої негайної відповіді. Щиро, Вікторія Спартц. Член Конгресу (IN-05) Копія: секретарю Ентоні Блінкену; послу Бріджит Брінк


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013