lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Два аспекти, що впливають негативно на ведення визвольної війни народом України

Автор: М.Терлецький
04 липня 2022 р.

 

 

Перший аспект – внутрішній, чиновник, що грабує країну й народ. Зрозуміло, що 30-літній період розгулу клептократії, вивід ресурсів із загальнонародної власності в приватні кишені й офшори, кричущо несправедливі формули розподілу й корупція, що поставили на масове виробництво мультимільйонерів з діючих державних службовців в Україні, привела країну в стан повної залежності від поставок зброї Заходом. Аморальність службовців-мультимільйонерів перевищила всі мислимі й немислимі форми: ці видатні діячі-патріоти не тільки не несуть ніякої політичної відповідальністі, але навіть, коли одні борються за країну, ці розважаються зі своїми дітьми призовного віку на Заході.

Другий – обіцяна допомога Заходу і його ж попередження Росії про негайний й нещадний удар по агресору.
Нам постійно розповідали про величезну перевагу НАТО й Заходу над Росією. У ядерній зброї й неядерній. Але оь агресія відбулася. І… першою "страшною" для Росії відповіддю з боку Заходу стала пропозиція Зеленському карети для евакуації. й, як наслідок, здача України Росії. На п'ятому місяці війни вже всім очевидно, що Захід показав не тільки слабкість аналітичних прогнозів, не тільки страх перед російською ядерною зброєю, але й непідготовленність щодо кількості зброї для ведення звичайної війни. Майже за півроку 4 хаймарси для України?! Розповідайте що завгодно, добродії, але це перекреслює всі ваші доводи.

І ще. Те, що американці тримають у себе в ангарах ті ж хаймарси, коли беззбройні українці стікають кров'ю під музику обіцянок Заходу, - це що? Поставите хаймарси, коли загине мільйон українців і Путін захопить пів України?

ЧИ прагнете ви, добродії, перемоги України насправді? Чи ви дотепер ще не визначилися з пунктуацією у своєму ж гаслі для України: перемогти не можна програти? 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013