lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Європа: до розумних чи хитрих?

Автор: М.Терлецький
11 червня 2022 р.

 

 

LEXIKOUKR уже не раз писав про те, що в ЄС ситуація гірше, чим у бжолиному вулику. У вулику всі гудуть, але виконують чітко й без коливань визначені бджолиним статутом функції. Мудро, а не хитро. А от у заявленому об'єднанні Європи всі перебувають у стані броуновського руху, у якому основною рушійною силою є хитрість а не мудрість.

Що відбувається навколо прийняття України до складу ЄС
Скільки суперечливих заяв учасників начебто б єдиної в цілях й помислах організації було зроблено за останні роки. І не місце Україні в ЄС, і без України немає повноцінного ЄС… Але ви не зневіряйтеся, ми вас (Україну) чекаємо…

Україні, з почуттям власної гідності великої країни, варто було б давно сказати «честь маю» і відмовитися випрошувати запрошення на званий обід, де однаково краще місця, ніж за приставним столиком їй би не надали.

На жаль, Україна цього не зробила, а процеси, які відбувалися в ній, створили образ країни, що принижується випрохуванням цього запрошення.

Корупція в Україні й позиція ЄС
І головним творцем какофонії в українській частині твору про прийняття України в ЄС стала Її Величність Українська КОРУПЦІЯ.

Щоб відволікти українців від пильної уваги до корупції, тотальної в Україні, саме корупціонери й створили цей потік НЛП. У цьому програмуванні акцентувалося, що головним завданням в Україні є не збільшення зарплат і пенсій, не становлення справжньої демократії й справедливості для того, щоб підняти з колін імідж українців і України, а вступ у ЄС, яке буде виправляти образ неблагополуччя. Ті, хто більше всіх кричав про європейські цінності, про рух убік ЄС за європейськими зарплатами, володіли масою підприємств в Україні, але не зробили нічого на своїх підприємствах, щоб платити європейську зарплату. Замість цього їх розум був зайнятий створенням офшорів, куди збиралися відправляти з України суми недоплачених зарплат. Звичайно, про це привселюдно вони не говорили. Не говорили вони, наприклад, і про трьох своїх непосажених у в'язницю друзях-корупціонерах.

Безумовно, Європа могла б показати прийнятими санкціями відносно конкретних осіб в українській владі чітко проблему, як робиться зараз у відношенні до російських. Могла передати однозначновизначені вимоги для приєднання: ось факти - вирішуйте. Але Європа цього не зробила, а продовжувала під хитрими приводами відмовляти Україні. Очевидно, деяким учасникам ЄС така велика країна, як Україна, яка може порушити в цих зборах рейтинг сьогоднішніх учасників, украй небажана. Очевидно, що ця «проблема» у найбільш розвинених країн визначає й ті «чудності» з передачею зброї, такої необхідного для стікаючою кров'ю Україні, яка воюює не тільки за свою свободу, але й свободу країн ЄС.

Про майбутню можливість падіння ЄС на коліна перед Росією
Доля надала ЄС щасливий шанс використати героїчну боротьбу України за цивілізаційні цінності проти фашистської Росії.

Фортуна дала період із середини весни по середину осіни зробити такий внесок у цю боротьбу, щоб добитися поразки агресора до настання зими. І при адекватному розумінні й використанні ситуації це було б цілком можливо.

Витрати великі, але, в остаточному підсумку, виявилися б у багато разів меншими за ті, які прийдуть із початком зими, якщо Росія до цього часу не капітулює. Але знову в ЄС хитрість старого Ашира. Знову кожна країна ЄС прагне бути хитрішою за іншу, а в результаті програє весь союз. Причому заплативши набагато більшу ціну.

З відведених декількох теплих місяців два вже загублені. Чи прийде в ЄС мудрість на заміну хитрості? - Побачимо.

Втім, заява про поставки Україні необхідної зараз зброї в серпні, вересні або ще в більш пізні строки наводить на думку, що деякі лідери в ЄС більше стурбовані дружбою з Путіним і збереженням його іміджу, ніж рятуванням людства від російського фашизму. Може, і фрау Меркель відмовилася відвідати Україну під впливом цього мотиву? 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013