lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Росія не повинна мати вихід у Чорне море

Автор: М.Терлецький
20 травня 2022 р.

 

 

Важко жити з невихованими сусідами. А жити з бандитами й терористами, взагалі, неможливо. Болгарія, Грузія, Росія, Румунія, Туреччина й Україна мають вихід у Чорне море. Здавалося б, повинні користуватися ним з користю для себе й при цьому поважати такі ж права інших.

Усе це прийняте серед цивілізованих країн. Але Росія… Росія - це не цивілізована країна, це щось інше. Кілька торговельних суден, що перевозили товари із чорноморських портів, Росія… разбомбила. Ця терористична країна влаштувала блокаду для інших у Чорному морі. У тому числі для суден, що перевозять продукти харчування в країни, що гостро потребують їх. У країни на межі голоду.

На порядку денному найближчих днів, напевно, розв'язок питання руху таких суден під конвоєм ВМС НАТО, щоб убезпечити від російського тероризму.

А в більш віддаленій перспективі – немає іншого вирішення проблеми, крім як виддалення кордонів Росії від берега Чорного моря. Для цього необхідно повернути Україні Крим і змусити Росію піти з північно-східного узбережжя Чорного моря.

Десь так...

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013