lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Вимоги Росії про денацифікацію, денаціоналізацію,
російську (не руську!) мову й демілітаризацію.

 

Автор: М.Терлецький
25 березня 2022 р.

 

 

«Послухай-но, сусід,-
Від тебе стільки Україні було бід,-
Ти сірий й сивий, приятель, і хоч я не такий,
Проте давно нутро я твоє вовче знаю;
А тому звичай мій простий:
З вовками не робити мирових,
Я, краще, шкіру геть із них знімаю»


 

 

Нейролінгвістичне програмування Заходу Росією.
По-перше, треба відзначити, що ми маємо справу з добре проведеною російською імперією операції Нейролінгвістичного Програмування (НЛП), пов'язаного із заміною назви (і у такий спосіб поняття) "Росія" на "Русь", з метою ввести в оману світ щодо справжнього змісту російської держави, її дійсної історії, її дійсної культури, дійсного менталітету його громадян. І Захід проковтнув це ошуканство, погодившись сприймати "Росію" і росіян як "Русь" і руських.

Про денацифікацію.
Сьогоднішня Z-Росія, руйнуючи міста, села й домівки українських громадян, здійснюючи їх масове вбивство, довела усьому світу, що саме Росія є, по своїй зловісній сутності, Z-вірусом неонацизму, що загрожує людству. Росія повинна бути денацифікована.

Денаціоналізація й російська мова (не руська мова)..
Просування своєї національної культури й, у першу чергу російської мови (самоназваної руською), за межі своєї країни, примус суверенних держав до її використання за допомогою розв'язання воєн і вбивства незгодних громадян інших незалежних країн, у теперішній Z-Росії стало нормою політики. Саме тому не Україна, а Росія повинна бути денаціоналізована, російська мова не може бути державною в Україні. в Україні державною мовою э і має бути українська.

Демілітаризація.
Росія довела, що її підписи під Будапештським меморандумом, договором про дружбу й співробітництві між Україною й РФ нічого не варті. Z-Росія відкрито заявляла про свою політику скорення України. А віроломний напад Росії на Україну 24 лютого 2022 року не залишає ніякого сумніву в подальших діях теперішнього режиму РФ.
Про обмеження озброєння України можна говорити лише в рамках спільного обмеження озброєння як мінімум сусідніх і агресивних країн, таких як Росія й Білорусь.
Навіть не зачіпаючи ядерний потенціал, Росія не пропонує перелік звичайного озброєння і його припустиму кількість для себе й інших договірних сторін.
Тому пропозиція Росія роззброїтися Україні в односторонньому порядку виглядає несерйозною і, мяко кажучи, нерозумною.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013