lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Росія і вірус ОРДЛО

 

Автор: М.Терлецький
22 лютого 2022 р.

 

 

Правитель чесний без догани,
Коли не жартом занеміг,
Він Джорджа змусив до пошани
І краще вигадать не міг.
Воно й для інших приклад гожий;
Але яка нудота, боже,
Й про що із хворим говорить,
Що їх немає там – щомить?
Яке лукавство двоязике —
облуду нібито сприймать,
Думки у голову вправлять.
Зітхать і думку берегти:
«Коли ж візьмуть тебе чорти!"

 

 

21 лютого після 21 року 21 століття Росія признала ОРДЛО і заодно таким чином скасувала дратливі для України мінські домовленості. Більшість українців вважають правильними дії своєї влади, яка, пам’ятаючи давній застеріг "timeo Danaos et dona ferentes", не затягла уражену вірусом троянсько-московську кобилу, що мала би вбити Україну, а фактично змусила Росію проковтнути свій вірус самій. Як кажуть: не рий яму іншому…

Втім, у цій історії є ще один рівень. Це послідовність рухів Росії. Пригадуєте з дитинства казочку, як лисичка випросила дозволу покласти одну лапку на воза, потім дві, потім три, потім вся сіла і рибку з’їла?

Так ось Крим – то була перша лапка. Поява військових і техніки на Донбасі – друга. Визнання суверенітету окремих територій, що належать іншим суверенним державам, всупереч міжнародним законам, - третя. І цей крок Росія зробила зухвало проти Заходу, який перед цим лякав її карколомними санкціями.

Якщо санкції залишаться лише в головах тих, хто лякав, чи у віртуальному просторі, то не залишається загадкою наступний крок Росії у реальному житті. Ваш хід, пане дорослий Захід. Думай-те!

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013