lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2022


 

Америка, Європа й Азія:
міжнародний сеанс одночасної військової гри

 

Автор: М.Терлецький
30 січня 2022 р.

 

 

Перша світова призвела до
саморуйнування Російської Імперії

 

 

Міжнародний турнір одночасної військової гри всіх з усіма – США й Канади, що представляють Америку, Великобританії, Євросоюзу, України й Туреччини, з боку Європи, Росії, що представляє Азію, у незримій присутності уважного й зацікавленого глядача - гросмейстера з Азії – Китаю, що прискіпливо оцінює кожний хід на всіх дошках, увійшов у свою кульмінаційну фазу. Наразі з відомих результатів: пропозиція від Росії до США та Євросоюзу визнати свою поразку ще до початку партії, очікувано, було відхилена. Втім, як і зворотної сторони - відмовитися Росії від участі в турнірі – теж.

Щодо подальшого, то оцінки політичних, військових і економічних букмекерів у випадку, якщо гра все-таки відбудеться, сходяться в наступному.

США й НАТО. Після відомих подій в Афганістані, програш України, буде сприйнятий світом, як захід світового лідера в особі США. Викличе сумнів у надійності НаТО й спровокує пошук і створення альтернативи. Підвищить у міжнародних букмекерських конторах ставки Китаю.

Євросоюз. Невдалий результат гри України проти Росії автоматично понизить рейтинг гросмейстерського рівня Євросоюзу до позиції масового рівня.

Великобританія. Виграш України викличе підйом рейтингу країни на тлі зниження такого у Євросоюзу, що показує пасивну гру. Реалізація Росією своїх планів не входить до числа приємних подій для країни, яка тільки недавно випробувала на собі кілька терористичних актів.

Туреччина. "Із часів очаківських…" Туреччина не забула про той програш, і невдача України відкине й її таємні надії.

Китай. Украй зацікавлений і спостережливий глядач. Може в будь-який час подати пропозицію на участь у турнірі або заявити протест проти недотримання правил гри теперішніми учасниками. Вітається взаємне ослаблення один одного Росією (сусідкою з величезною й багатою територією) і США (суперника в боротьбі за світове панування).

Росія. Незалежно від результату, Росія програє. Більше того, гра з Україною, яка вийде за рамки безкровного бліцкригу максимум протягом тижня, веде до її повного саморуйнування. Звичайно безкровного не буде. Бліцкриг є вельми сумнівним. Перетворення Украни в радіоактивний чи просто в попіл, аби премогти, очевидно, не входить в наміри отримати замість України пустелю, яка потягне, як воронка, значно більші кошти, ніж Крим та Донбас. Розуміючи це, Путін не робить перший хід і не запускає годинник.

Якими будуть результати цього турніру, чи відбудеться він взагалі, покаже найближче майбутнє.

Читать на российском...
Америка, Европа и Азия: международный сеанс одновременной военной игры

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013