lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2021


 

Якщо завтра війна...
Що маємо?

 

Автор: М.Терлецький
23 грудня 2021 р.

 

 

Якщо завтра війна, якщо ворог прийде,
 Якщо темная сила наскочить...

 

 

Ще три роки тому lexikoukr писав


http://www.lexikoukr.ho.ua/log/0_log/2018/18-10-25-NATO_bases_in_Ukraine.html


про те, щоб, аби не попасти в цугцванг і отримати мат, потрібно негайно працювати над створенням на півдні і півночі нашої держави бази НАТО, а також постійно діючі полігони для відпрацювання спільних дій військових України та альянсу. Втім п’ятий проспав цю нагальну потребу, думаючи більше про своє, а шостий досі не розпочав по-справжньому нею займатися.

Ще три роки тому lexikoukr


http://www.lexikoukr.ho.ua/log/0_log/2018/18-08-03-A-gift-to-Russia-from-older-brother-and-Song-about-Hares.html

 

звертав увагу, що маємо відкриті заяви Лукашенка, що Білорусія і Росія – це один військовий союз. Тому зараз і з півночі та зі сходу маємо реальну загрозу і, як ніколи, стан ПРО та ППО стає надзвичайно важливим, а короткострокове навчання всього чоловічого населення користуватися протитанковою зброєю - просто необхідне. Взагалі, найкращим варіантом на сьогодні було б надати НАТО в оренду необхідну територію в Україні для декількох баз.

Й це теж проспали, або проспівали, як в тій пісні про зайців, яким, як кажуть тюрки, барі-бір…

Де згадувані в статті ракети, що долетять до Москви і Пітеру? Що потенційне маємо, аби зіпсувати апетит Путіну задовго до наміченого сніданку?

Офшори, дорогі маєтки, розкішне царське життя слуг і тих, хто до них: гетьманів, любителів картин, аматорів з українського фольклору? І навряд чи це надихає людей захищати їх картини, їх заводи і фабрики і своє "життя" за межею бідності? А ви, шановна еліта, про що думали, коли грабували "свій" народ, коли створили – не розрив - прірву між доходами одних й інших?

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013