lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2021


 

Якщо завтра війна...
Путін і війна проти України

По мотивам маневрів Россії

 

Автор: М.Терлецький
12 грудня 2021 р.


(російською)

 

 

Якщо завтра війна, якщо ворог прийде,
 Якщо темная сила наскочить...

 

 

Умови, при яких Путін віддав би наказ про вторгнення вглиб України російських військ з метою захоплення території:
1. упевненість у захопленні цільової території протягом декількох днів, максимум одного-двох тижнів.
2. Упевненість у мізерно малій кількості втрат російських і, як не покажеться парадоксальним, українських військових і мирних громадян у ході воєнних дій.

 

Про перевагу Росії в бронетехніці
Пройшов той час, коли кіннота Будьонного була найважливішим інструментом перемоги. Під час другої світової бал уже правили танкові армади. Сьогодні й танки стали беззахисні перед новітньою високоточною зброєю. Тому й вони будуть чекати часу, коли буде очищений для них шлях так, що, наскільки можливо, виключає знищення їх протягом перших хвилин.

 

Чи готовий Путін до міжнародного трибуналу?
Оскільки українська армія однозначно буде чинити опір, у тому числі використовуючи ракети з максимальною дальністю польоту й авіацію, то, щоб уникнути втрат російських військових, Путіну доведеться:

 

1. Віддати наказ, щоб нанести ракетні удари та удари з повітря по базах, аеродромах, військових частинах практично по всій території України;
2. До руху піхоти й бронетанкової техніки техніка вглиб України артилерії необхідно буде повністю перетворити в порошок територію, по якій намічається просування. Зрозуміло, що при цьому уникнути великих втрат українських військових і мирного населення буде неможливо.

 

Чи готовий Путін перейти Рубікон і віддати такий наказ?
Ті російські пропагандисти, які в телевізійних студіях уже «ухвалюють рішення» наносити ракетні удари по Україні, відповідати за свої риторичні удари не будуть. А от Путін... Адже цей сценарій докорінно відрізнявся б від кримського 14-року. Це був би виклик уже усьому світу подібний  до дій Гітлера й з тією ж мірою відповідальності.

Чи готовий він, так само як і його генерали, надалі приймати пігулки або стати учасниками міжнародного трибуналу? Може, збирається залишатися довічно на посту, тримаючи в руках ядерну кнопку? Але ж ніхто не давав гарантії, що він буде правити до останнього подиху, та й він прекрасно розуміє, що ніхто цього гарантувати не може. Втім, тільки його кнопки недостатньо для здійснення ядерного удару. Потрібні ще й інші камікадзе.

 

Межі тиску Путіна на Україну
Путін застосував би трюк подібний  до захоплення Криму, швидко, без жертв, нібито зі зміною влади керівництва на цільовій території, з використанням постановки про бажання населення на цих землях увійти до складу Росії. Зрозуміло, що умов для такого трюку зараз немає. Тому Путін і здійснює довгі й тривалі маневри, ведеться «шахова» позиційна війна, розраховуючи на помилки супротивника, на зміну обставин у кращу сторону для здійснення своєї мети.

 

Чи буде масштабний збройний напад найближчим часом?
Поки цугцванга в української сторони немає. У свою чергу, Путіну трибунал не потрібний. Тому відкритий зухвалий масштабний збройний напад відкладається на невизначений строк. На сцену виходять інші інструменти гібридної війни: увести в Україну Тронского коня, удари по українській економіці, ідеологічна робота на розвал України зсередини самими українцями за допомогою російської агентури…

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013