lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2021

ЧИ ВІДДАЛИ Б ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ПОРОШЕНКО ТАК СВІЙ БІЗНЕС?

 

Автор: М. Терлецький

26.11.2021 р.


Чому – не якийсь приватний бізнес – країну! українці віддають на п'ять років владцям без яких-небудь прав зупинити достроково негативну роботу депутата або президента?

 

Уявіть ситуацію. У вас є свій магазин. Ви вирішили найняти на роботу директора й підписали з ним договір на п'ять років, причому розірвати договір можна лише в тому випадку, якщо директор сам напише заяву або у випадку його зрадництва… держави. Ви йому віддали за договором у його повне розпорядження всі ресурси магазину: гроші на рахунку, основні засоби, автомобілі, інвентар... А він вам пообіцяв сумлінно працювати й зробити вас багатшим.

Обійнявши свою посаду, він почав використовувати магазин і все належне в особистих цілях, зробив так, що його особисті доходи не страждали, а от фінансові результати магазину стали збитковими. Ви хочете виправити ситуацію, звільнити директора, але не має права: контракт. Сумно?

Ви можете уявити, щоб на таких умовах передали свій бізнес Порошенко або Зеленський? Очевидно, вони не повні… Тоді чому – не якийсь приватний бізнес – країну! українці віддають на п'ять років без яких-небудь прав зупинити достроково негативну роботу депутата або президента? Вони – ні, а ми - повні?..

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013