lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2021


 

Як реагують в Росії на припинення трансляції трьох телеканалів в Україні

 

Автор: М.Терлецький
18 лютого 2021 р.

 

"У нас (в России – авт.) все каналы работают в интернете, а в Украине…"

Реакція однієї блогерки з Росії на припинення трансляції трьох телеканалів

 

 

На мою репліку, що в Україні в неті теж все працює, але ще й не б’ють кийками і кованим чоботом людей і не забороняють їм ходити по вулицях міст у власній країні, росіянка вивернула цілий куль "негараздів" України. Навожу в оригиналі її думку і свою відповідь їй.

Блогер:
"А может было бы честнее спросить жителей Донбасса напрямую кто по ним стреляет?Навального посадили по объективным причинам,в Украине мы тоже знаем как "уважают ветеранов" ...у нас хоть дубинки за нарушение закона к там просто людей убивают на улице или как в Одессе сожгли заживо и остались безнаказанными.Не все гладко в России нои такого беспредела как там нам не нужно.Насчет конституции не спорю ничего все наладится."

Відповідь:
Если вы хорошо разбираетесь во всем украинском, то я вам и отвечу на украинском.

 

Перше. В 21 столітті захоплювати територію іншої країни, під будь-яким приводом, дозволено лише варварським державам. По суті, Росія й складається з відрізаних у такий спосіб шматків. Найбільший - за містом Єрмак на Іртишу. Напевно, тому в жителів РФ по той бік Іртиша проривається: " У них там, у Росії…".

До відома: жителі Донбасу по-різному вважають, хто стріляє й у якій країні вони хочуть жити. Не було б участі РФ – не було б десятків тисяч убитих і покалічених, сотні зруйнованих будинків і селищ, не було б мільйонів змушених переселенців. Це ціна дружньої й миролюбної політики Росії.

Друге. «…у нас хоть дубинки за нарушение закона к там просто людей убивают на улице». У РФ кийки не за порушення закону, а з точністю навпаки: у людей відібрали кийками й кованим чоботом законне право на протест. Більше того: їх б'ють за те, що вони ходять по вулицях своєї країни. Очевидно, вже не власної.

А тепер: де й хто вбиває? Нємцов, Політковська, Навальний – список можна довго продовжувати. У якій країні ще таке? Тільки в країні, де прийняли закон не виконувати рішення Європейського Суду із прав людини…

Третє. На жаль, В Одесі пролилася кров. Підняли меч прихильники РФ. Від меча й загинули. Якби не зупинили тих кілька десятків молодчиків, там було б жертв не менше, чим на Донбасі – десятки тисяч. На жаль, не припинили вчасно шабаш у Криму й на Донбасі.

Ви праві: Майдан улаштувала не Росія. Майдан – це небажання народу жити при тоталітаризмі. Як показують події, РФ (у себе) до цього не готова: свобода від тоталітаризму, по-вашому, - свавілля, яке вам не потрібне.

Про ветеранів. Скільки залишилося тих, хто брав участь у війні 41-45? Порахуйте скільки їм років? Збирати «полки ветеранів», яким немає й 80 років, – навіщо це самозванство й брехня? І взагалі, навіщо злодійкуватим від влади по-блюзнірськи ховатися за ветеранами? Це чи не образа: змусити ветеранів доживати в бідності, народ у найбагатшій країні виживати, а чиновникам мати "домішки" в сотні мільйонів, вілли в "гнилій" Європі, яхти, літаки…

P.S. Я знаю, что многие из тех, кто якобы знает все про Украину, как впрочем, и Белоруссию вряд ли что-то могут написать или понять на украинском или белорусском. Поэтому скажу на понятном: продайте избушку в Галенджике и отдайте деньги настоящим ветеранам на хлеб, а не кормите их зрелищем "защиты" их человеческого достоинства. Мелко, господа, и стыдно. 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013