lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020


 

Про третю силу і революцію в Україні

 

Автор: М.Терлецький
13 грудня 2020 р.

 

Спершу про дефініції.

РЕВОЛЮЦІЯ, ПЕРЕВОРОТ, РЕФОРМА
Ось, що знаходимо у Вікіпедії: Революція (від лат. revolutio — переворот, змінення, кардинальна зміна) — швидка радикальна зміна всієї самостійної органічної або неорганічної системи. Прикладом зазначеної системи є суспільство, людина, наукові знання, засоби виробництва, окреме тіло.

Революція, на відміну від реформи, змінює всю систему, а не окрему її частину, яка також може бути системою. Відповідно до того, яка система зазнає змін, кажуть про суспільну або політичну революцію, революцію в розвитку біологічного виду, революцію в якійсь науці, технічну революцію.

Отже, на думку автора цієї статті, з якою погоджуюсь, для цього явища притаманні (необхідні):
- кардинальні зміни всієї системи, а не її частини;
- швидкість події. Інакше: "Є у революції початок, нема у революції кінця…"

Додам ще для більшої ясності. Якщо зміненою частиною системи є лише зміна прізвищ на найвищих посадах у тій же системі влади, без суттєвих змін самої системи, то це є переворотом, а не реформою і поготів не революційною подією.

БІЛЬШОВИКИ і МЕНЬШОВИКИ, "ВЛАДА " і "ОПОЗИЦІЯ "
Мабуть настав час відкинути раз і назавжди недоречний поділ українських політичних угрупувань, представники котрих займають позиції у виконавчій і законодавчій владі, на "владу" і "опозицію". Тому, що опозиція до чогось – це протилежне, тобто те, що не має нічого спільного з тим, до чого в опозиції.

Ще дві з половиною років тому Аристотель відкрив другий закон логіки (лат. lex contradictionis, або як позначають це в науці ⌐(A Ʌ ⌐A), з якого слідує, що несумісні поняття не можуть мати нічого спільного. Але у наших політиків своя логіка - окультна.

НЕМАЄ в Україні ОПОЗИЦІЙНИХ ПАРТІЙ серед тих, що представлені в парламенті. І нав’язування такими партіями українському суспільству думки, що вони (Євр. Солідарність, Батьківщина, ОПЗЖ тощо) є опозиційними, є цілеспрямованою дією над свідомістю народу, тим, що ми називаємо словом "пороблено " .

Для такого випадку відповідними є поняття БІЛЬШОВИКИ і МЕНЬШОВИКИ. Але з огляду на історичні згадки про обставини появи цих понять сьогоднішні прокапіталістичні партії намагаються уникати називати речі своїми іменами.

ПРО "ТРЕТІ" СИЛИ.
У нас є унікальний приклад для вивчення підготовки, проведення і наслідків революції – минуле століття. Якщо розглядати лише процес підготовки і здійснення, його стиль і методи, а також залучені групи населення, то не потрібно уявлення, щоб розуміти "Что делать?" И КАК делать… Правило №1: "Дайте нам організацію революціонерів і ми перевернемо Росію! " – перевірене часом. Отже організована спільнота, у якої на меті революційні принципи, а не реформи чи переворот.

 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013