lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020

Қайда барасың, Украина-Скифия?

 

Автор: М.Терлецький
13 листопада 2020 р.


 

Ця розповідь у фото не про коронавірус, не про карантин, навіть не про стан медицини в Україні… Це про один музей. Національний музей медицини України. Один з найбільших медичних музеїв не тільки в Україні, але і у Європі, як повідомляє сайт музею. Оптимістично і життєствердно вас зустрічає цей сайт банером: "Медицина - найшляхетніше з усіх мистецтв". І сьогодні я покажу на декількох фото, як насправді живе найшляхетніше в Україні.

med_banner

Будівля на вулиці Богдана Хмельницького, 37 в м. Київ.

Пошкоджений, в небезпечному стані для людей карниз, пошкоджена штукатурка стін, зіпсовані віконні скоси, оголені цегляні стіни, що продовжують руйнуватися під впливом атмосферних опадів, - таким і є один з найбільших медичних музеїв не тільки в Україні, але і у Європі. Музей про найшляхетніше. Гордість країни.

med_museum med_museum med_museum med_museum med_museum med_museum

Коли я читаю в Інтернеті про захмарні "заробітні" плати і премії чиновників, про їх парки дорогих авто, про "скромну чарівність" української буржуазії у вигляді будинків-палаців і закордонних віл, в мене виникає образ не тільки цього музею, але й іншого суспільного надбання, не їхнього, приватного.

Ця розповідь навіть не про музей. Це про те, як живе Україна сьогодні. Це про те, куди ведуть її керманичі. Мери, депутати, президенти…

 

 

 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013