lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020

Як політики самі допомагають нам поставити на них хрест?

 

Автор: М.Терлецький
10 листопада 2020 р.


 

В статті «Фатальна помилка політика і народна мудрість» З.Климчук розповів повчальну історію, як відомий червоносердечний топ політик був викреслений їм з його списку тих, кого він бачив гідним обрання на найвищу посаду, та й взагалі в подальшому на політичній ниві. І це спричинила нерозважлива поведінка політика.

Напевно, в кожного є свій приклад, як саме політик своєю поведінкою відвернув від себе виборця. В мене теж було щось подібне з пані Верещук.

Перед виборами мера Києва, в яких пані приймала участь, я мав бажання залишити на її сторінці в ФБ свою думку щодо її програми. Втім, не зміг, бо доступ до опції був доступний для обмеженої групи людей. Я написав їй сповіщення про це, але відповіді не отримав. Я зробив ще спробу іншим шляхом – той же результат. Зачекавши декілька днів, я зрозумів, що вона наразі не контактна, а якщо займе високу посаду, то й поготів буде недоступна. Цю свою думку я виклав публічно разом з висновком, що людина з таким менталітетом не може займати ключові позиції у владі.

Як ви розумієте, я викреслив її зі свого списку політиків, гідних моєї уваги. Таким чином політик сам своїми діями створив моє уявлення про нього.

Як виявилося, думка киян співпала з моєю, а спроба політика обратися на посаду потерпіла фіаско. Ось така простенька історія, як політики своїми помилками перекреслюють свої мрії.

 

 

 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013