lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020

Фатальна помилка політика і народна мудрість

 

Автор: З.Климчук
06 листопада 2020 р.


 

Помилки зустрічаються у представників різних професій. Про фатальну помилку в одній з професій, а саме в політиці розповів мені один знайомий.

Якось в міжчасся (так в політиці умовно позначається період між виборами) він звернувся до відомого політика, народного депутата, з проханням, аби його політична сила підтримала петицію, що мала важливе загальносуспільне значення.

Мій знайомий написав звернення на одну з відомих адрес політика – відповіді не отримав. Він написав на іншу адресу нардепа – знову мовчання. Мій знайомий був наполегливий – він написав на третю адресу народного обранця. І знову той же результат. Тоді вже через фейсбук. І знову нічогісінько.

"Я звернувся за багатьма адресами до політика і переконаний, що лист дійшов до нього, але, очевидно, він піднявся настільки високо в своїх очах, що з цієї висоти не сприймає пересічного громадянина вартим його вельми дорогої уваги. Але, як каже Писання, чини з іншими так, як… Тож, поживемо – побачимо..."

Виявилося, щоб побачити чекати довелося недовго. Підійшов час наступних виборів, і мій знайомий був приємно вражений, діставши з поштової скриньки листа від того самого "червоносердечного" політика. Цього раз "висока" особа не тільки виявила увагу, але просила у "невартого уваги" підтримати її на виборах. Якої була, на вашу думку, реакція мого знайомого? Він, не дочитавши листа, розірвав його навпіл і жбурнув до смітниці. Вибори "висока" особа програла. Можливо їй не вистачило саме голосів тих виборців, до яких вона нерозумно поставилася.

Але й це ще не все. Незабаром, вона звернулася до мого знайомого у форматі дзвінка на телефон із записом свого звернення. Мій знайомий з відчуттям отриманої сатисфакції вимкнув розмову на третій секунді...

Ось така бувальщина. Коли політик забуває про свого виборця в електоральне міжчасся, він робить фатальну помилку. "Не тоді коня сідлати, як треба сідати" - каже мудра приказка. Ось чи тільки всі політики настільки мудрі, щоб зрозуміти вкладений в неї сенс, перевірений часом?

 

 

 

 

 

 

 

 

КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013