lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020

ТРЕТІЙ КОНВЕРТ: МАРЕВО, ФАТА-МОРГАНА, ДІЙСНІСТЬ?

 

Автор: М. Терлецький

04.05.2020Поточний зберігач третього конверта
Час "другого конверта" сплив. Третій конверт пан, у якого пакет знаходиться в кабінеті, може відкрити невдовзі за власною ініціативою або за "проханням" опонента. Й, головне, подія може відбутися раптово. Щодо опонента, то існує думка, що не потрібно було забувати йому скоєного, позаяк говорила тітонька Циля, жінка була створена для того, щоб чоловік не вмер від щастя. Але так думає тітонька Циля.


А ось на думку її чоловіка Сьоми, якого мало цікавлять ляпи минулого, причини неуспіху і можливого дострокового складання повноважень теперішнього виглядають так:
- втрата підтримки людей з причини "забуття" проведення референдуму стосовно  продажу землі, тобто відібрана  у людей земля;
- не притягнення до відповідальності осіб за економічні злочини;
- приведення до виконавчої влади профнепридатних і не приведення професійно вмілих кадрів тощо.

 

Конкуренти
Третій конверт, звичайно, нетерпляче чекають знайомі нам обличчя. Їх декілька, але  по значному посиленню руху в теле-нет просторі політичних візажистів для створення з "минулого" образу агнця милосердного і щиро страждаючого за пересічних українців, можна зробити висновок, що найкраща армія наразі саме у нього.

 

Ми знаємо, яке значення приділяє засобам інформаційної атаки на свідомість українців приділяє минулий.
Саме завдяки п’ятому він зміг отримати в команді Януковича портфель міністра економіки.
Пам’ятаєте, як він просив Юлію Мостову допомогти йому залізти на гору влади?
Пам’ятаєте, як він намагався крутити як циган сонцем у відповідях журналісту Тіму Себастіану в програмі conflict zone:


- Mr. President … Why does the president need and get a lot of criticism what you need your own television station? Why? The OSCE says top official for media freedoms as Mr. Poroshenko should sell his TV station. It’s my firm view that elected politicians should not own and control media outlets in their country. Why do you have it? …  But this is a conflict of advantages, is not it?
- No, no, no, Tim, sorry, possible…
- But you promised to be different …
- No, I never promised to sell the fifth channel. Never.
- But you promised to be different from oligarchs who owned media in this country…


Для тих, хто не знає англійської, скажемо, що тут п’ятий говорить, що не обіцяв продавати свій бізнес (телеканал), намагається уникнути відповіді, що він обіцяв бути іншим за попередників, втікає від пояснень навіщо це йому, адже жодний президент, крім нього, не має свого каналу...
Розповідають, що розлючений такими питаннями, він достроково залишив журналіста.

 

Отже, медіа почали масований артобстріл. На всю катушку працюють п'ятий, некривий і тоніс. Ютюб, соціальні мережі завалюють картинками і кіном про те, як сім’я збирає пакети для жебраків, яких так і не встигли вивести із цього стану, забезпечивши  упродовж всіх років господарювання минулого європейським рівнем платні.  І тепер виправляють це на камеру, спасаючи людей від голодної смерті.

 

В хід йдуть патріотичні малюнки з пасками для військових на фоні дружини і дітей одягнутих в одежу з написами не українською, але патріотичними англійською і іспанською мовами.

 

Маски, костюми, апарати ШВЛ... Все кипить, камери, що знімають це кіно працюють на знос… Мабуть, у теперішнього, дійсно, швах, бо, що-що, а нюх в минулого, як у дойди.

 

Медіа надриваються від дифірамбів, але старанно обходять стороною питання:
- чому при минулому ліквідували Державну санітарно-епідеміологічну службу.
- чому Оборонпром ковтав наші гроші, на які без цього цирку і показного милосердя можна було б підняти рівень нашої медицини.
- чому тоді не везли за свій кошт медобладнання?
І т.д., і т.д., і т.д.

 

Що робити нам, пересічним? І кого бажаємо.
На всяк випадок, якщо не буде змін в основному законі щодо передачі всієї виконавчої влади в одні руки до часу Ч, то кого на сьогодні українці бачать сьомим?
Щоб не сталося, що треба буде обирати, а знову перед очима тільки до болі знайомі обличчя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013