lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020

"МАЛОРОСІЯ" ПУТІНА, ПІДСТРЕЛЕНА «БУКОМ»

 

Автор: М. Терлецький

28.04.2020


 

Я хочу показати вам, як одна подія за лічені секунди
може перекреслити плани, які обмірковувалися роками...


ВСЕ БЛИЖЧЕ, ВСЕ ТОЧНІШЕ
В справі про збиття на Донбасі «Боїнгу» безперервно одна за одною зникають білі плями.


Наразі розслідуванню вдалося ідентифікувати одного з ключових фігурантів справи. Як стверджується в матеріалах - це генерал-полковник Андрій Бурлака, заступник керівника Прикордонної служби ФСБ.


Кожна відкрита деталь злочину  спричиняє черговий переляк в Росії.


Ось і Путін терміново доклав зусиль, аби внести в Конституцію норму про перевагу національного законодавства над міжнародним правом. Аби не визнавати рішення міжнародних судів щодо вчинених злочинів і не бути виданим міжнародному правосуддю. Для чого такий поспіх? Він же ніби не віддавав наказ. І влада Кремля безмірна.  Чи все ж є якісь знаки для В.П., щоб так поспішати зі внесенням в основний закон норм про можливість ігнорувати міжнародне право і рішення міжнародного трибуналу до винесення судом вироку?

 

КРЕМЛЬ. НЕОСЯЖНА ВЛАДА.  ПУТІН.
Кремль завжди був інкубатором для вирощування у правителів, що довгостроково перебували на постах керманичів і були наділені необмеженою владою, культу їх особистості. Досить пригадати Сталіна, від звучання одного імені якого в співвітчизників холонула кров і віднімався язик, що володарював з 1922 по 1956 роки, чи Брежнєва, дорогого та вельмишановного товариша Леоніда Ілліча, який перебував у керма країни з 1964 по 1982 роки. Їхні імперії були величезні, а їх заяви часто викликали справжню тривогу у світі. Проте вряди-годи траплялися і прохідні постаті, що з’являлися і зникали подібно тьмяним зіркам. Саме тому слова Бориса Єльцина: «Зараз я вирішив назвати людину, котра, на мою думку, здатна консолідувати суспільство. Спираючись на найширші політичні сили, забезпечити продовження реформ в Росії. Він зможе об’єднати навколо себе тих, кому в новому, XXI столітті потрібно буде оновлювати велику Росію», які він виголосив 9 серпня 1999 р. при призначенні маловідомого В. Путіна главою уряду Росії, побіжно назвавши його своїм наступником на посту президента, для більшості хоч і були несподіваними, але точно не беззаперечною істиною.

 

ЗНАКИ. ВІДКИНУТИ НЕ МОЖНА ВІРИТИ.
Отже 9 серпня 1999 р. Це за 2 дні до повного сонячного затемнення, коли Сонце повністю перекрите Місяцем, яке відбулося 11 серпня 1999 р. і проходило в знаку Лева – знаку царської влади. Як стверджують астрологи, людина, яка почала правити у день повного затемнення чи у найближчі до нього дні, не може принести своїй країні нічого, окрім зла. Такий збіг обставин, на думку астрологів, неодмінно вказує на прихід до влади кривавого тирана і деспота, якого непросто буде позбавити влади, але це має статися і трапиться неминуче. Забігаючи наперед, скажемо, що 8 жовтня 2014, дата що майже збігається з датою народження В. Путіна, відбулося повне місячне затемнення у знаку Овен. І 17 липня 2014 року, коли сталася катастрофа літака "Малайзійських авіаліній", Місяць теж був у знаку Овен.

 

На зодіакальному колі Овен розташований прямо протилежно Терезам. Невідомо: знає Путін про це чи ні, але, без зайвих подробиць, скажемо лише, що антипод Терезів Овен під час свого панування над Місяцем ще побачить кардинальні події в його житті.

 

Що це - випадковий збіг обставин чи передбачення, написане таємною мовою знакових подій? Достеменно невідомо. Проте ось один ряд загальновідомих подій в Україні: кинуте яйце спричиняє переляк і втрату свідомості; під час інавгурації зачиняються двері; вінок, що несподівано падає на голову… А ось другий ряд: переляк і втеча з України; втрата владних повноважень; трагічна загибель сина… Це теж збіг випадковостей?


Наведена послідовність - не про Путіна. Про Януковича. А ось справа підстреленого «буком» літака - це вже точно про нього. І про прострілену Малоросію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013