lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020

МІША ЯК ДЗЕРКАЛО ПОРОШЕНКІВ І РУСЬКАГО МІРА

 

Автор: М. Терлецький

26. 02. 2020 р.

 

Нічого бо нема захованого, що б не стало явним, ані нічого тайного, що б не стало знаним і на яв не вийшло.
Лука (гол. 8, ст. 17)

 

Рюкзаки, футболки, блю вота – все це від Міши Порошенка ми вже бачили.  Цікавий персонаж: для українців – офіційно, перед камерами -  у вишиванці, з рукою на серці під час виконання гімну України. Поза камерами, у звичайному справжньому  житті – у футболці з написом RUSSIA, країни агресора.


А ось нова картинка від дзеркала сім’ї людини, яка на словах об’явила війну руському міру: у Лондоні Міша Порошенко, син колишнього президента, прийняв участь в популяризації руського міра. Виступав разом з росіянами і російською. Ось вам мова, віра, армія від Порошенків і війна руському міру.


Щодо армії, то ми всі знаємо історію з оборонпромом і що відбувалося з нашими 1,5%, які українці відраховували від своїх зарплат. Закрадається думка, що саме на ці гроші хтось рекламує на заході руський мір.


Про віру, то тут знову питання в що вірити і чого дотримуватися: в Мамону чи в десять заповідей, серед яких "не вкради" тощо.


Про мову: тут коментарі взагалі зайві, з огляду на згадуваний вже  мір, який більше до душі дзеркалу Порошенків.


Після такого відповідальний політик і патріот України мав би вибачитися перед народом і завершити політичну кар'єру в Україні. Але наш мовчить. Чи означає це, що рускій мір натягне вишиванку і знову спробує рватися до влади?

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013