lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020

ПРО НЕБЕЗПЕЧНОГО КОРУПЦІОНЕРА-КОРОНАВІРУСА

 

Автор: М. Терлецький

23. 02. 2020 р.

 

УКРАЇНА І КОРОНАВІРУС. ВСЕ ЗМІШАЛОСЯ В ДОМІ...

Ні, немає пророків у нашій країні. Але й з розумними наразі сутужно.


Ось молода особа від партії "слуг" з телеекрану ганьбить селян найвідомішого наразі в Україні села у відсутності гуманності і рішуче заявляє, що всі, кого привезли в Санжари, - здорові.


"Вони здорові, але є гіпотетична можливість ураження, тому потрібен карантин, аби переконатися, що вони дійсно здорові." Як вам це?

 

То чи здорові, чи є сумніви, що здорові?

 

Якщо переконані, що здорові, то нехай наші "мандрівники розходяться по домівках. Але ж не пускають. Окремі бокси, маски, персонал у спецкостюмах...

 

Цей приклад логічного невігластва, причому в цьому випадку відкрито показаний через ТБ всьому суспільству, як на мене, гарно свідчить про те, які здібності наших наразі поводирів і куди вони можуть нас завести.

 

ВІРУС ЯК КОРУПЦІОНЕР-ПАРАЗИТ
Як відомо, життя – це спосіб існування матеріальної структури (організму), що містить в собі невід’ємну матеріальну складову - біокод, відповідно до якого відбувається ініціалізація новоствореної матеріальної структури і який визначає її функціональність, включаючи і механізм розмноження.


Життя може мати як клітинну, так і неклітинну форму. Відповідно біокод, що є істотною ознакою життя, може знаходитися всередині клітин, з яких складається матеріальна структура, але може мати і неклітинне розташування, якщо матеріальна структура представляє неклітинну форму життя, тобто не складається з клітин.


Віруси відносяться до неклітинних форм організмів. Це біокод в протеїновій оболонці.

crownvirus

На малюнку видно коронавірус (жовтий) серед людських  клітин (рожевий); розкрашені для кращого розрізнення.

Подібно до корупціонера-паразита вони не вкладають у справу свої матеріальні ресурси. Вони "сідають на чужі потоки", тобто на процеси, що йдуть в клітині, і намагаються нав’язати клітині свою волю (свій біокод).


Якщо клітини організму мають потужну силу – імунітет, що перевищує силу вірусу, то організм не захворює, хоча може ще довго містити в собі вірус. Якщо клітина виявляється слабкою в порівнянні з вірусом, то наш "корупціонер" встановлює над нею свою владу (відбувається зараження) і примушує її  працювати не в звичному режимі здорової клітини на свої потреби, а на користь вірусу відповідно до "схем" (коду) вірусу. Вірус перемикає клітину на синтез зрілих своїх вірусних часток — віріонів. Згодом клітина гине.

crownvirus_ reproduction

На фотографії з медичного факультету ЛКГ Гонконзького університету, показано копії нового коронавірусу, що виділяється з поверхні зараженої клітини.

Діапазон вірусів - від 20 нанометрів до 1 мікрометра (мікрометр – тисячна частина міліметра; нанометр - це тисячна частина мікрометра). Одиниця вимірювання, яку ви бачите в нижньому лівому куті, - це мікрометр, тисячна частина міліметра.


СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО "КОРУПЦІОНЕРУ" АБИ "НАГНУТИ" ЗДОРОВИЙ ОРГАНІЗМ
Проміжок часу між моментом зараження і появою перших симптомів інфекційного захворювання, іншими словами прихований період хвороби, називається інкубаційним періодом.
Упродовж цього періоду ушкодження, що виникають у зараженому організмі, непомітне через наявність резервів макроорганізму, невелику кількість або недостатню активність інфекційних агентів. Як правило, під час інкубаційного періоду хвора людина не заразлива для тих, що оточують.


Тривалість інкубаційного періоду вірусів залежить від стану імунітету зараженого організму, від заражаючої дози вірусів, що потрапили в організм, і від їх патогенності й вірулентності. Вона може варіювати від кількох годин до десятків років.


КОРОНОВІРУС: ІНКУБАЦІ́ЙНИЙ ПЕРІ́ОД.
Наша національна медицина стверджує, що інкубаційний період коронавірусу становить 14 днів.
Однак, китайські вчені виявити коронавірус практично через 70 днів після того, як відбувся факт проникнення вірусу в організм людини.


Чи переглянуть строки перебування на карантині в Санжарах – покаже час.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013