lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020

ФЕОФАНІЯ, КОРОНОВІРУС І ВИТІВКИ ВЛАДИ

 

Автор: М. Терлецький

21. 02. 2020 р.

 

Ні, немає пророків у нашій країні. Але й з розумними наразі сутужно.

 

Телеканали: чи варто вірити наосліп всьому, що говорять.
Ось репортери і журналісти з телеканалів криком кричать про гуманність, про те, що селяни не пускають в Санжари здорових людей.


"Вони здорові, але потрібно їх піддати карантину, аби переконатися, що вони дійсно здорові."

 

То чи здорові, чи є сумніви, що здорові?

 

Якщо переконані, що здорові, то нехай наші "мандрівники розходяться по домівках. Але ж не пускають.

 

Я все більше переконуюся, що наше телебачення, якщо, взагалі, - не брехливе, то точно, що воно і логіка (чи правда?) – речі несумісні.

 

Феофанія чи Санжари: мудрість можновладців
Ось наша "еліта" знайшла забуте і теперішньою, і всіма попередніми владами село, в якому одвіку не було не тільки такого медичного сервісу, аби мати змогу щось визначити на предмет не вивченого достеменно вченими світу короновірусу, але й впоратися з простішими хворобами не завжди виходило.

Хіба що там суперсучасний засекречений медичний центр, про який знає і яким користується лише еліта?

 

Я переконаний, що не знайдеться жодного, хто б засумнівався, що Феофанія, з її обладнанням і медичним персоналом, має не порівняно кращі можливості аби спостерігати за станом здоров’я людей, що проходять перевірку на захворіння такою складною хворобою.

 

Але... Так багато розмов,  така турбота про нещасних, які раптом опинилися аж за 6 часових поясів від України, в якомусь Ухані, до якого селянам з Санжар і квиток ніколи не купити на їх доходи.

 

Тому до селян в Санжари можна, а в Феофанію - зась. І якщо потрібно, то в хід підуть і бронетранспортери, і танки, і судові вироки, щоб довести правоту влади. Де живемо…

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013