lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2020

МИ ВСІ ПРИРЕЧЕНІ…

(НА ЖАЛЬ, ІЗ-ЗА ВАС, НАШІ СЛУГИ...)

 

Автор: М. Терлецький

12. 02. 2020 р.

 


І що то всі за люди, ви, молодь!
Минуле ви ненавидите,
сучасне - зневажаєте,
а до майбутнього вам байдуже!

Усі ви - втрачене покоління!
Гертруда Стайн


 

Людиною "втраченого покоління" власник паризького гаража назвав свого механіка, колишнього солдата, який вчасно не відремонтував машину письменниці Гертруди Стайн.


Гертруда Стайн сказала Хемінгуеєві, що прийшов з нею в гараж: "І що то всі за люди, ви, молодь! Минуле ви ненавидите, сучасне - зневажаєте, а до майбутнього вам байдуже! Усі ви - втрачене покоління".


У Верховній Раді - страсний рік: з "легкої" руки наших слуг на кін поставлена наша спільна земля.

Vova_killed_dad_&_Vova_sold_land

 

Чи можемо уявити наслідки такої "спецоперації" великого світового капіталу, якщо все-таки слуги народу підуть проти волі народу? Тут вже не риторичне запитання: бути чи не бути продажу землі. Дивися в корінь - це розпродаж оптом і вроздріб не землі - країни!


Чи є  інструменти, передбачені конституцією, аби зупинити розпродаж? Звичайно. Референдум. І він не допускається лише щодо законопроектів з питань податків, бюджету та амністії (ст. 74 Конституції України).
Немає спеціального закону про референдум, але є основний закон, що містить всі ключові необхідні і достатні умови його реалізації. Партії могли б організувати збір підписів за проведення референдуму за народної ініціативи. І отримати їх за тиждень-два. Головне, що, поза сумнівом, народ підписався б. Проте… От якби це були справжні народні – і парії, і їх лідери.  А так…


Ні, їх поводирі - не короткозорі, сліпі чи безнадійно відсталі.  Ні в якому разі. Але уявити, щоб Порошенко, Тимошенко чи Рабінович виклали гроші, щоб організувати роботу по збору підписів, - це щось вірогідне з ймовірністю того, що завтра в річках потече молоко… Вони ніби й проти, але поки що тільки на словах...


За таких умов – не можна не погодитися – слуги дійсно "приречені" дати згоду на розпродаж нашої землі, а ми, на жаль, приречені втратити свою землю, свою країну.


Згадаймо історію. Упродовж всього існування людства втрата чи прихват земель - це завжди були події зі сльозами, потом та кров’ю. І коли прийде прозріння, чи не буде надто пізно, щоб мирно повернути все назад?

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013