lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2019

ДВА СЛОВА ПРО МАЙБУТНІ ВИБОРИ: ХТО?..


 

Автор: N. Terletsky
16. 03. 2019 р.

 

 

 

 


Хто вони, найперші у складених ними самими рейтингах? Не було щастя знати – вибори допомогли. Тож дійсні портрети тих, хто щосили пнуться на ще не звільнене місце верховного, все частіше виставляються суспільству на загальний огляд тими ж таки претендентами. Вони виводять один одного на чисту воду, показуючи себе у вигляді голих принців і принцес.

 

Про найчеснішого і незаплямованішого претендента на президенство Тимошенко
Ось, наприклад, спіч Ляшка про Тимошенко:

 

«Шановна Юліє Володимирівно, може ви забули, як у 2009 році Конституцію із Януковичем переписували і на 20 років владу ділили?

 

А може ви забули, як хіхікали з Путіним, коли російські війська убивали грузинських дітей? Чи може ви забули, як разом із ригами не голосували за засудження російської агресії проти Грузії?..

 

Якби ви, замість того, щоб хіхікати з Путіним і по 500 доларів купувати у нього газ, дали Путіну по зубах у Грузії, не було б окупації Криму, не було б війни на Донбасі».

 

З таким бекграундом - а ще Лазаренко, ЄЕСУ - не те, що в президенти… Але це якби європейські політики. Наші все називають божою росою.

 

Про європейський менталітет і європейські зарплати на українських підприємствах П.Порошенка
Україну оплутав дикунський олігархічний капіталізм з претензією на європейськість. Люди, які добросовісно працюють на своїх робочих місцях, не отримають від роботодавців-капіталістів достатньої оплати, аби розрахуватися навіть за комунальні послуги.

 

Країна вишикувалася в чергу з простягнутою рукою за субсидіями. При цьому капіталісти через своїх у владі і ЗМІ щоденно вбивають в голову людям, що це єдино правильна економічна політика.

 

І за такої державної політики, і такого менталітета українських капіталістів ми ображаємося, що нам раз за разом відмовляють від запрошення долучитися до європейської спільноти!

 

Дуже хотілося б прочитати у ЗМІ звіт про європейські зарплати на українських підприємствах П.Порошенка. Це було б найкращої агітацією за його право на президенство. Врешті-решт, він би мав моральне право говорити, що робить все, аби Україна рухалась в Європу. Натомість читаємо у ЗМІ про корупцію з військовим бюджетом, яку здійснювали близькі гаранту люди. Скажи мені, хто твій друг…

 

За "шенків"
Біда. У великій країні катма достойників!
А що ж люди? Добре знаючи українське прислів’я «чого бідний, бо дурний…», вони продовжують віддавати свої голоси тим самим "…шенкам і …щенкам" і спостерігати надалі за тим, як вони стають все біднішими, а ті, кого вони обирають, - все багатшими. І це при тому, що про Тимошенко, що вічно прагне влади, і нинішнього верховного вже стільки сказано, що нема потреби щось додавати.

 

На думку тих, хто ще є моральним авторитетом в Україні, серед купи претендентів варто лише міркувати над прізвищами Гриценка, Зеленського і Смешка? Але чи маємо ми європейський менталітет? Шекспірівське питання, яке можуть розв’язати лише вибори.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013