lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2019

"МОСКОВЪ МІРЪ". ПОДІЇ 2018 РОКУ, ЯКІ ЗАПАМ’ЯТАЛИСЯ


 

Автор: N. Terletsky
01. 01. 2019 р.

 

 

 

 

Російська зброя по світу від миролюбного "московъ міра". Бумеранг.
17 вересня 2018 року над Середземним морем в 35 кілометрах від узбережжя Сирії військовий російський літак ІЛ-20, на борту якого знаходилися 15 військовослужбовців Росії, був збитий. Сумна іронія полягає в тому, що російський літак був знищений російським комплексом С-200. 15 військовослужбовців Росії загинули.

 

"Авангард" від миролюбного "московъ міра". Чи хоче Москва війни?
Насамкінець 2018 року запуск ракети Авангард з оренбурзької області на Камчатку став кульмінацією життя "московъ міра".


За словами Путіна, крилатий блок ракети рухається як вогняна куля по довільній траєкторії зі швидкістю до 27 Ма. З такими характеристиками ракета Авангард здатна проривати навіть перспективні системи ПРО.


Росія, яка скрізь заявляє, що вона проти війни, впала в екстаз, схожий на той, що притаманний тубільним племенам; на головних державних телеканалах російські пропагандисти злилися в суцільному захваті, що доходив інколи до несамовитості, вихваляли  військову перевагу "московъ міра" над рештою світу.

 

Чи хоче "московъ міръ"війни?

 

Азовське море. Чи хоче Москва війни?
З квітня 2018 року в Азовському морі розпочалися провокації з боку Росії, яка затримувала для необґрунтованих перевірок судна, що прямують в порти Бердянська і Маріуполя під час їхнього проходу через Керченську протоку.


Агресивні дії російської сторони, які суперечили міжнародному договору, відповідно до якого Азовське море є водами внутрішнього користування як для України, так і для РФ, і його можуть вільно використовувати обидві країни, переросли у відкрите застосування Росією зброї та захоплення українських військових кораблів. Так, 25 листопада російські судна обстріляли і захопили три українські кораблі в районі Керченської протоки. При цьому шестеро українських моряків отримали поранення.

 

Двадцять четверта річниця великого обману. Чи хоче Москва війни?
5 грудня 2018 р. підписанти Будапештського меморандуму, серед яких була і Росія, могли б відзначити 24 річницю грандіозної події - відмови України від ядерної зброї в обмін на обіцянку гарантії суверенітету й захисту з боку країн-підписантів і ООН.


Однак, наразі маємо окупацію Росією Криму і частини Донбасу, захоплення Керченської протоки, поступове захоплення Азовського моря.


Гаранти і Європа виявилися нездатними дотриматися підписаного Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

 

Чемпіонат світу з футболу 2018 на Росії. Історія безчестя.
28 жовтня 2015 у своїх інтерв'ю британському часопису Financial Times та російській інформагенції ТАСС президент ФІФА Йозеф Блаттер визнав, що закулісна таємна домовленість про надання прав Чемпіонату світу 2018 Росії існувала вже наперед, до офіційного голосування виконкому ФІФА.


Такий вже він за своєю суттю "московъ міръ". Навіть така світла подія як світовий спортивний захід не може відбутися на Росії чесно, без фальсифікації і корупції.

 

"Московъ міръ": брехня від Путіна та терористи на свободі
4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані.


Розслідування вийшло на двох росіян, проте дехто Захарова клеїла дурня перед світом, заперечуючи їх приналежність до Росії. Втім, перед очевидними фактами, під тиском цивілізованого світу, Путін, намагаючись виправити ситуацію, в яку завела Росію куца кмітливість Захарової, був вимушений визнати, що особи, яких Британія підозрює у вчиненні злочину, є громадянами Росії. Цікаво, що питання, чи є ці особи цивільними, журналіст повторював Путіну тричі, поки останній спромігся відповісти. Відповів ствердно – і збрехав. Збрехали і ці особи на каналі ТБ, назвавши себе Русланом Бошировим та Олександром Петровим. Цивільними. Туристами.


Втім, всього за декілька днів міжнародна група з Bellingcat та російського інтернет-видання The Insider оприлюднили, що справжнє ім'я чоловіка, який назвав себе Русланом Бошировим, є Анатолій Чепіга. Згодом Bellingcat ідентифікував другого підозрюваного в отруєнні Скрипалів "Петрова" Ним виявився Олександр Євгенович Мишкін. Обидва мають звання полковника ГРУ Росії.
Попри оголошення їх в міжнародний розшук, Росія і в цьому випадку витерла ноги міжнародним правом і не видала терористів Британії.

 

"Московъ міръ": програш претендента від Росії на виборах голови Інтерполу
Одним з визначальних факторів, які вплинули на програш претендента від Росії - генерал-майора МВС РФ Олександра Прокопчука та на переконливу перемогу кандидата від Південної Кореї на виборах голови Інтерполу,  був факт роботи Прокопчука на російську розвідку та скандали, повязані з цією організацією та взагалі з Росією як терористом №1 у світі.

 

"Московъ міръ": ізгой всесвітнього масштабу
Хвиля висилок російських дипломатів по усьому світу почалася з того, що 14 березня британський прем'єр Тереза Мэй оголосила про висилку 23 російських дипломатів у відповідь на хімічну атаку в Солсбері.


Які країни і скількох російських дипломатів вислали:
США - 60; Велике Британія - 23; Україна - 13; Германія - 4; Польша - 4; Франція - 4; Канада - 4; Литва - 3; Молдавія - 3; Чехія - 3; Австралія - 2; Албанія - 2; Данія - 2; Нідерланди - 2; Іспанія - 2; Італія - 2; Угорщина - 1; Ірландія - 1; Латвія - 1; Македонія - 1; Норвегія - 1; Естонія - 1; Румунія - 1; Фінляндія - 1; Хорватія - 1; Швеція - 1; НАТО – 7.

 

"Московъ міръ" і РПЦ: зазіхання на духовні цінності
Вселенський патріархат своїм рішенням остаточно проголосив незаконною московську анексію Київської митрополії, здійснену ще наприкінці XVII століття.


Ним було заявлено, що Російська православна церква не має канонічних прав щодо православної церкви в Україні. І що українська православна церква не має підпорядкування РПЦ.


Втім, РПЦ, всупереч справжнім християнським цінностям, вдалася до нечувних для християна дій: прокльонів, погроз, і навіть відколу від християнського світу, братів і сестер у Христі.


Так і хочеться сказати: "Як же ви, откольники-московіти,  дістали українців. Привласнили собі нашу історію - історію Київської Русі, привласнили церкву Київську. Заповідь - не кради – розтоптали. Кричите про розрив, а тримаєтеся зубами за Україну, тому що самі злиденні як вірою, так й історією."


Залишається сподіватися, що отримання ПЦУ 6 січня 2019 року Томосу поставить нарешті крапку на духовному визволенні України від Росії.

 

"Московъ міръ" і Путін. Честь маєш? Ставимо на місце!
І остання значуща подія 2018 р. в житті Кремля. 13 листопада 2018 р. Путін мав прибути до Сінгапуру і в цей день зустрітися з прем'єр-міністром Сінгапуру Лі Сянь Луном. Однак, через відому відсутність пунктуальності і поваги до своїх партнерів Путін запізнився.


Пам’ятаємо, що цю його невихованість прощали  канцлер Германії і президенти США, Папа Римський і королева Єлизавета… Проте цього разу Прем'єр Сінгапуру показав, що має честь, і скасував зустріч з Путіним через запізнення останнього.

 

Більше того, аби довести росіянам, що закон все-таки діє і діє для всіх, його попросили пройти через рамку металошукача: вранці, приїхавши в торгово-виставковий центр Suntec, Путін «хотів пройти, як завжди, повз» металошукача, але його «акуратно перенаправили саме крізь рамку», пише кореспондент «Коммерсанта» Андрій Колесников.

 

Цей кумедний випадок показує, що "Московъ міръ" можна поставити на місце навіть при тому, що він погрожує світу "авангардами" та С200, С300, що зазвичай стіляють по своїм цілям.

 

 

 

 

 

 


.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013