lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2018

ГАЗ: БЛИСК І ВБОГІСТЬ, КОРУПЦІЯ ТА БЕЗБОЖНИЙ ЦИНІЗМ


 

Автор: З. Климчук
30. 10. 2018 р.

 

 

 

ПРО ЦІНУ НА ГАЗ І КОРУПЦІЮ

Кабмін і МВФ домовилися про підвищення ціни на газ
Зауважте: домовився Кабмін не зі своїм народом, а з міжнародною структурою?! Це як у двічі народовладній за Конституцією (демократичній та республіці)?

 

Ціна на газ для населення повинна бути такою же, яку платять імпортери, тобто ринковою.
Чи є собівартість газу реальною собівартістю?
Ринкова економіка перевернута з ніг на голову. Ніхто навіть не згадує, що в собівартості видобутого газу вісімдесят відсотків складає рентна плата за надра, тобто те, що належить народу. І те, що йому належить, його примушують купляти. Ніби воно не його. І народ мовчить, бо благодєнствує.

 

Розмови про ринкові європейські ціни в неринковій неєвропейській країні?
Добродії, якщо маєте хоча б середню освіту, то ви повинні знати, що перш ніж щось із чимсь порівнювати або виконувати будь-які інші операції, потрібно спочатку привести до одного знаменника всі ціни: і на газ, і на тепло, і на воду, і на робочу силу... А то ви говорите про європейську ціну на газ, а на своїх підприємствах, розумні ви наші, установили ціну на робочу силу нижче країн третього світу. Ви ж за європейський вибір – хоча б покажіть це на зарплаті. Не Коболєвих, а пересічних українців.

 

Ціна на газ повинна піднятися, якщо не хочемо втратити державність.
Безбожний цинізм полягає в тому, що, обкладаючи все більшою й більшою даниною населення, із цієї данини усілякі Коболєви цуплять і вкладену свою копійку і багатомільйонний куш, що вклали прості люди зі своїх останніх. От цей безбожний цинізм не можна ніяк пояснити втратою суверенітету.

 

Тлумачний словник української мови наводить значення слова корупція як використання посадовою особою свого службового становища з метою особистого збагачення. А ще як підкупність, продажність урядовців і громадських діячів.

 

Едвард Радзинський, розповідаючи про історичні паралелі Її Величності Корупції, нагадав пророчі рядки з поеми М.О. Некрасова "Сучасники" про наших сучасників:

Нині радості в того катма,
Хто не поцупив мільйон чи два.

 

ВІДЕО: Едвард Радзинський про історичні паралелі Її Величності Корупції

 

Президент України Петро Порошенко, виступаючи перед народними депутатами України, говорив, що недовіра суспільства до державних інститутів і політиків переростає в глибокі зневіру, апатію й депресію. "Щоб усунути цю небезпеку, ми повинні негайно, швидко, дати другий подих і боротьбі з корупцією й економічним перетворенням..."

Щодо згаданих вже панів Коболєвих, то їм ці слова не більше як герою відомої байки: "Васька слухає і їсть…"
А вже запропонувати передати свої "хатинки" дитячим домам, як то йдеться у відео, а ще відібрати посаду у тих, чиї дії викликають "глибоку зневіру, апатію й депресію", то це поготів!..


А ще пригадую щось-колись сказане про трьох друзів

 

Ніби висловлюючи свою думку до слів президента, п.Радзинський наводить повчальний фрагмент з історії Французької республіки:

 

"У часи Директорії була вакханалія злодійства й уже злодії (який жах!) почали просочуватися в органи управління… тоді він розстріляв усіх розбійників і заодно й тих, хто відправляв в органи управління…"

 

 


.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013