lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2018

ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ЛЕКСИКОН "ЖУРНАЛІСТА" КАНАЛУ ВДТРК (РОСІЯ 24)


 

Автор: З. Климчук
18. 10. 2018 р.

 

 

 

Про гречність на Росія 24

Пам'ятайте словник людожерки Елочки з 30 слів? Хо-хо! Не учіть мене жити. Грубіяните. Парніша… Так, гнилий неп, що з нього взяти. Не те, що сьогодні на Росії.

 

Ось проглядаю декілька роликів офіційного Youtube каналу ВДТРК (Росія 24). Ведучі-"годинники" та їх дбайливо підібрані російські "експерти": "Вы все врете, вы лжете, чушь несете…" Далі більше: "…петрушка, мразь, клоуны, упыри, ублюдки, идиоты, шизофреники, ряха, чудо в перьях... с этой сволочью, с этими свиньями".

 

Я навіть не акцентую, що говорячи так про українців, яких тут же визнають своїми братами, вони ототожнюють та ідентифікують таким чином себе – росіян - з клоунами, упырями, ублюдками, идиотами, шизофрениками и далі за наведеним вже текстом. Переконаний, що вони навіть не розуміють, як вони представляють росіян світу, і того, яку шкоду вони наносять іміджу своєї країни.

 

Ви… ідіот

 

Цікаво, що ті, кого називають петрушками, мерзотою, клоунами, упирями, виродками, ідіотами, шизофреніками, продовжують, як нічого не сталося, ходити на шоу до цих «гречних», так би мовити, журналістів. А коли названих виродками та ідіотами запитують про таку реакцію на образу, то ідіоти тощо позичають очі у Сірка і, не мигнувши оком, відповідають, що не почули таких слів. Ось такої! А ви ще й досі вірите в такі старомодні речі як честь, гідність?

 

Аби стати журналістом Росія 24

Щоб вести ток-шоу в ефірі ВДТРК, зокрема програми про російську мову й ставлення до неї в Україні, цього запасу слів (див. вище) пропагандистові на Росії (або як вони себе називають журналістами, репортерами) буде досить. Але запам'ятати слова необхідно так, як «Отче наш», щоб і вдень і вночі... І, боже упаси, у жодному разі ці слова не можна заміняти виразами, що слабко вставляють у свідомість, на кшталт «мені здається, що ви неправі; я думаю інакше і т.д.». Інакше виженуть із роботи на другий день і без вихідної допомоги.

 

Та й Російская церква не відзначить орденом, як у випадку пропагандиста Дмитра Кисельова, якого РПЦ нагородила за роботу на благо церкви і батьківщини, тобто за брехню в ефірі, зокрема виправдання війни Росії проти України, виправдання вбивства тисяч українців, виправдання за знищені міста й села.

 

А без ордена на Росії "журналісту", який вимушений працювати в особливо тяжких умовах у прямому ефірі з упирями, виродками, ідіотами, шизофреніками, ну, ніяк.

 


.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013