lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2018

"60 МИНУТ" ЯК 60 ХВИЛИН У ПАЛАТІ №6

 

Автор: З. Климчук
17. 08. 2018 г.

 

И народ - урод, и страна - урод,
и руководители его - тоже уроды!

Елена Драпуко
Первый заместитель председателя комитета по культуре
Государственной думы Российской Федерации

СМОТРЕТЬ ВИДЕО

 

 

 

 

 

 

У палаті №6.
Зайшов на youtube. Бачу: "Йдемо звільняти Донбас! " – цікаво, хто йде? Виявляється, що це журналістка з "годинної" програми, відома як "на Україні", бо весь час плутає поняття "територія України" і "держава Україна":


- Санкцій більше не буде, боятися нема чого, йдемо звільняти Донбас!


Отакої!
Не відстає і "група підтримки".
Ось дехто Морозов, який представляє законодавчу владу "на Росії", проте, дивуюся, не знає, що Україна не входила в СНД (?!), дозволяє собі  політичну "ведмежу" вихованість: "… ми повинні заявити, що ми хочемо на Україні … ми її примусимо… ми покажемо  американцям, НАТО, Заходу…" Як після цього ображатися на слова українського міністра про ведмедів в Москві (чи на Москві - як там правильно за російськими стандартами)?


Але повертаючись до ведучої, скажу, що це ще  та дамочка – і фамільярність, і закрикування виступаючих, і вигадки, і відверте перекручування… А її висловлювання про те, що українці захопили три села  – це, взагалі, шедевр невігластва. Українці в українських селах в своїй державі – це у горе-ведучої називається "захопили!"  І в Україні не всі  журналісти такі, як хотілося б, але "на Росії" -  це божевільня та й годі! Певно, Росія вже давно "захопила" всі села на (території) Росії.

 

Про "відновлення історичної справедливості".
Слухаючи безглузді виверти про "відновлення історичної справедливості" стосовно Криму, навіть не хочеться нагадувати горе-експертам "60 минут", що саме  Росія у 1783 році відібрала в Туреччини півострів Крим, що в 1581-1585 роках російський загон Єрмака почав захоплювати територію Сибірського ханства. Віддайте захоплений Крим, віддайте заграбаний Сибір, або не  дзявкайте про "справедливість".


Що тут додати. Краще, ніж Перший заступник голови комітету з культури Державної думи Російської Федерації Олена Драпуко не скажеш:


- І народ - виродок, і країна - виродок, і керівники його - теж виродки!

 

І це не думка пересічного російського обивателя. Це слова освіченої людини - кандидата соціологічних наук і державної особи - першого заступника голови комітету з культури Державної думи Російської Федерації, людини, яка, поза сумнівом, добре знає предмет своєї оцінки, так би мовити зсередини…

 

І на підтвердження її слів - погрози згаданого Морозова:

 

- ...ми її (Україну) примусимо…   американцям, НАТО, Заходу покажемо!

 

Що покажемо - невідомо: комп’ютери, свою Windows, автомобілі, сучасне обладнання – що? Хіба що цю божевільню, що відбувається на  "60 минут".

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013