lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2018

КРИМ НАШ, ЧИ – НАШ?

 

Автор: З. Климчук
01. 08. 2018 г.

 

 

 

Крим наш, чи – наш?
Чим частіше в Росії повторюють фразу із двох слів - «Крим наш», тим міцнішою стає впевненість у непевності глашатаїв щодо своїх слів. А коли після слів «Крым наш» додають ще «и точка!», а вже потім намагаються доводити право Росії на Крим, то стає абсолютно зрозуміло, що тут ми не ставимо навіть "знак вопроса", тут, як співала Бабетта, справді настав час поставити нашу крапку: Крим дійсно наш – український - був, є і буде.

 

Велика помилка Путіна
Путін зробив в 14-му Велику помилку. Йому здавалося, що анексія Криму обернеться для Росії благом, що «розмови стихнуть скоро, а … залишиться».
Він не зміг передбачити, що світ не забуде злодійство та грабіж «серед білого дня», що згодом негативне відношення до Росії не тільки не буде зменшуватися, а, навпаки, стане підсилюватися. Втім, треба визнати, що прийняти правильне рішення на початку 14 року для Росії в тих умовах було непросто: поважаючи суверенітет України потрібно було пожертвувати інтересами своєї держави. Але на це Путін не пішов: погаласують - і забудуть. А Росія буде вічно вдячна завойовникові нових земель.

 

Анаконда вбиває не відразу, отрутою, а обгортає усім тілом і душить. 
Однак, не все так сталося, як гадалося Путіну. Ось вже й ЄС ввів нові санкції проти шести юросіб, причетних до незаконного будівництва Кримського мосту. США теж планують запровадити нові «розумні» санкції. ЗМІ Росії наввипередки намагаються глузувати над цими заходами, проте приділяють цьому стільки уваги, що це видає зовсім не жартівливий вплив таких обмежень на Росію. Так, санкції вводять повільно, неквапом, але вони діють і з кожним днем сильніше стискають економіку Росії.

 

Що таке Донбас для Путіна?
Для Путіна Донбас це єдиний козир, який він тримає (тобто підтримує війну на Донбасі) і  який він хоче обміняти на Крим в складі Росії і зняття санкцій. Його дратує, що він не може змусити Америку і Європу (думка України його ніколи не обходила) погодитися на такий «бартер». Путін буде шукати інші можливості впливу на ситуацію. Не виключено, почне приділяти більше уваги розвалу Євросоюзу. Цей донбаський козир він не викине, поки не виторгує Крим, або Росію не здушить так анаконда, що буде не до Криму. А поки... поки що ЗМІ Росії щоденно читають мантру "Крим наш!"

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013