lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2018

ФІФА ПРОТИ УКРАЇНИ І МИРОЛЮБНОГО СВІТУ

 

Автор: З. Климчук
09. 07. 2018 г.

 

 

2. Objectives
The objectives of FIFA are:
a) to improve the game of football constantly and promote it globally in the light of its unifying, educational, cultural and humanitarian values, particularly through youth and development programmes;

g) to promote integrity, ethics and fair play with a view to preventing all methods or practices, such as corruption
4. Non-discrimination, gender equality and stance against racism
Discrimination of any kind against a country, private person or group of people on account of race, skin colour, ethnic, national or social origin, gender, disability, language, religion, political opinion or any other opinion, wealth, birth or any other status, sexual orientation or any other reason is strictly prohibited and punishable by suspension or expulsion.
From the FIFA Statutes

 

28 жовтня 2015 у своїх інтерв'ю британському часопису Financial Times та російській інформагенції ТАСС президент ФІФА Йозеф Блаттер визнав, що закулісна таємна домовленість про надання прав Чемпіонату світу 2018 Росії існувала вже наперед, до офіційного голосування виконкому ФІФА 2 грудня 2010 року. Згідно Блаттеру, у керівництві ФІФА була укладена так звана неписьмова «джентльменська угода» (англ. “gentleman’s agreement”), що передбачала фальсифікацію результатів голосування, щоб надати права ЧС-2018 Росії. Це визнання вищої посадової особи в щаблях Всесвітньої футбольної асоціації, Блаттера, викликало суперечні спроби невдалих спростувань, із спробами перекручень та свідомо неправильного перекладу з англійської з боку російського державного спортивного керівництва.
З ВІКІПЕДІЇ

 

Цікава все-таки ця організація ФІФА, чи то світ навиворіт?

 

Коли світ співчуває Україні, засуджує агресію Росії проти України, окупацію Росією території України, ФІФА таємно домовляється про фальсифікацію голосування, щоб надати право Росії провести ЧС-2018. І це для ФІФА - правильні дії, бо це ганебне рішення федерація не скасувала.

 

Коли десятки тисяч вбитих українців як наслідок розв’язаною Росією війною, ФІФА, в дусі сповідування "гуманітарних цінностей", виступаючи проти корупції, проти дискримінації держав, тобто і України,  проти дискримінації  стосовно приватних осіб за їх політичні та інші переконання, попереджає хорвата Віду про порушення статуту ФІДЕ, бо той, бачите, поза межами футбольної гри, у приватному відео, висловив своє захоплення мужністю українського народу і виголосив "Слава Україні! Ця перемога за "Динамо" і за Україну!" Хто ж тоді насправді за гуманітарні цінності - Домагой Віда чи ФІФА?!

 

Як бачите,  розумом не осягнути не тільки Росію, а й ФІФА. А може, навпаки, легко вдасться збагнути чим є сьогодні ФІФА, якщо скласти в єдиний ланцюжок всі її дії щодо надання право Росії на проведення ЧС, корупцію, що пронизала наскрізь цю організацію, задекларовані "гуманітарні  цінності", що реально проявляються у неприхованій неприязні до всіх, хто підтримує Україну.

 

Як повідомляє УНІАН, з початку російської військової агресії в Криму та на Донбасі у 2014 році більше 50 громадян України опинилися в російських тюрмах за надуманими звинуваченнями. Частина з них безпідставно утримуються в російських СІЗО, а дехто вже отримав чималі тюремні терміни. Серед них Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Микола Карп'юк, Станіслав Клих та інші. Дії Росії були засуджені іноземними державами, міжнародними інституціями та відомими політичними і культурними діячами.


Український активіст Володимир Балух в знак протесту з незаконними діями російського режиму голодує з 19 березня 2018р. Як ще наочніше показати ФІФА, чому решта світу, окрім ФІФА і Росії, підтримує Україну і чому гасло "Слава Україні!" звучить у світі на всіх мовах?

 

Тепер слово за світом, який має сказати:

- Руки геть, ФІФА, від тих, хто підтримує Україну у її війні за вашу і нашу свободу проти російського агресора!

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013