lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2018

ВІД ВЕЛИКОГО ДО СМІШНОГО:
ОСЬ ТОБІ, РОСІЄ, ТЕЛЕГРАМА

 

Автор: З. Климчук
24. 04. 2018 р.

 

 

 

Ще не так давно Росія, з її імперськими амбіціями, могла собі дозволити вбачати противником гідного собі по величі ніяк не менш, ніж США. З її пануючим у світі доларом, з її «розумними» ракетами, що влучають в намічені цілі попри російський щит.

 

Однак карколомне падіння удавано всесильної імперії блискавично опустило рейтинг відповідності. Після  запуску Falkon Heavy Ворогом №1 для Росії вже була не могутня Америка, а лише один громадянин США зі своєю компанією - Ілон Маск. Його намір перебрати весь космічний бізнес Росії, визнаний провідними фахівцями, можна зі всією серйозністю вважати задумом ввести реальні санкції як економічного, так і іміджевого характеру.

 

Падіння відбувається, очевидно, з прискоренням g, бо дуже швидко Маска у списку недругів Росії змінив новий ворог №1 – Павло Дуров.

 

Нагадаємо, Московський суд 13 квітня 2018 року постановив негайно заблокувати Telegram у Росії у зв’язку з відмовою керівництва месенджера передати ФСБ РФ ключі шифрування від листування своїх користувачів.

 

«Вставай, країно, велика! Вставай на смертельний бій!» Імперський Ведмідь встав на задні лапи і накинувся на бідний Telegram. Але диво: Telegram встояв і стоїть непохитно вже цілий тиждень. У гонитві за  Telegramом за всіма відомими «бандерівськими» криївками, РКН заблокувала 18 мільйонів IP адресів, навіть власні інтернет-адреси, але це не дало очікуваного результату. Очевидно, залишається кардинальний засіб, як в тому анекдоті: «хоть дерьовню сприщилі, алє колюку зніщилі» - заблокувати всі віртуальні адреси, сказати Інтернету в Росії  «стоп!»

 

Ні, не та тепер Росія: і дим рідше й труба нижче. Ось колись, в епоху пролетарського матеріалізму, не ганялися за якимись там віртуальними явищами, а під керівництвом керуючої і направляючої з можливістю розповсюдження небажаної інформації боролися виключно матеріалістично: перед святами в установах видавався спеціальний наказ, один з пунктів якого говорив: «Усі множні й друкуючі засоби здати на зберігання в секретну частину». І починалося велике перетягування друкарських машинок із усіх поверхів в одне приміщення. Просто і ефективно. Немає фізичних приладів – немає і клопоту з їх продукцією.


Це я для чого. Привід є – Перше травня. А там –Дев’яте. Видайте Указ про здачу громадянами Росії усіх наявних у них гаджетів на зберігання державі. І Телеграм в Росії буде подоланий, і сміятися в світі вже ніхто не буде над РКН і над Росією. Величезна Росія, а відступати нікуди!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013