lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2018

РОСІЯ ПЕРЕД ВИБОРОМ БЕЗ ВИБОРУ
... Й НЕ ТІЛЬКИ РОСІЯ

 

Автор: З. Климчук
29. 01. 2017 р.
читать статью на русском

 

І народ - виродок, і країна - виродок,
і керівники його - теж виродки
!

Олена Драпуко
Перший заступник голови комітету з культури
Державної думи Російської Федерації

 

 

 

 

Вибору немає!

21 століття. Велика Росія, а відступати нікуди! Хочеш хліба – лізь у крижану воду! От і доводиться старій жінці босоніж убрід переходити крижану річку через те, що місцеві чиновники не можуть або не хочуть побудувати через неї міст, а місцевим жителям доводиться в такий спосіб долати перешкоду, щоб потрапити в продуктовий магазин.

Вибору немає!

 

ВІДЕО


Це у Вологодській області, на землі корінних громадян країни.  Зате в Криму, подалі від своїх предковічних земель, на зло усьому світу й на заздрість вологжанам, будуємо…


- Ой срамоооота-то яка. У якій країні живемо..., – з болем написав у коментарі один з її громадян після перегляду ролика про героїчну російську жінку. Що тут говорити про якусь крижану воду, коли звичайна російська жінка, як відомо, і коня на бігу зупинить, і у палаючу хату ввійде!

 

Ні, правда, розумом Росію не збагнути. Хоча… Якщо послухати першого заступника голови комітету з культури Державної думи Російської Федерації Олену Драпуко, то все починає потроху прояснюватися: "И народ - виродок, і країна - виродок, і керівники його - теж виродки!" (Meduza). Не можна не вірити такому висновку: все-таки кандидат соціологічних наук та ще й державна особа!


І все-таки одне питання так і залишилося незясованим: "Чи тільки в Росії такий народ і такі керманичі?"

Вибору немає!

 

 

 

 

 

 


 

 

 

  

 

 

 

 

 

 


 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013