lexikoukr   ГОЛОВНА - ДОПИСИ - 2017    facebook.com/Lexikoukr

ДВА ДНІ, ЩО ПОТРЯСЛИ УКРАЇНУ…

 

 


Автор: М. Терлецький

15 березня 2017 р.
1210-й день з початку руху протесту "Євромайдан"

 

read in English

 

Сьогодні, 15 березня 2017 р., сталося те, що ЗМІ назвали спробою державного перевороту в Україні.

 

Група поліцейських, які посилаючись на виконання закону, ще вчора не пропускали активістів під Слов'янськом, за сотні кілометрів від вищого державного органу України, сьогодні самі, в кричуще порушення закону, опинилися не за кілометри, а прямо в самому серці державної влади - залі засідань Верховної Ради. Вони не тільки зайшли до зали, але й захопили трибуну Верховної Ради.

 

Супроводжував поліцейських нардеп від «Народного фронту» Антон Геращенко, відомий тим, що не так давно коментував у власній манері про події в Княжичах, а також тим, що був об’єктом замаху, здійсненню якого запобігла СБУ, але який в соціальних мережах охрестили фейковим.

 

Можна тільки уявити наслідки, якби з мікрофону зали засідань Верховної Ради прозвучало історичне:
- Варта втомилася…

 

Тільки завдяки рішучим діям Оксани Сироїд, яка не розгубилася і оголосила ранкове засідання закритим, вдалося не дати розгорнутися провокації.

 

Пригадуючи вчорашні події, навіть автоматні черги поліцейських проти активістів, що чутні на оприлюднених відео, не йдуть ні в яке порівняння з таким волаючим порушення закону, яке відбулося в парламенті сьогодні.

 

Сьогодні ж Рада національної безпеки і оборони України провела екстрене засідання, на якому прийняла історичне рішення про тимчасове припинення транспортного сполучення з непідконтрольними територіями Донецької і Луганської областей: всі автомобільні і залізничні шляхи, що ведуть до лінії розмежування на Донбасі, будуть перекриті з 13:00 15.03.2017 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 КРАЇНИ
Flag Counter

   LEXIKOUKR  EST. 2013